18:17:05 - یکشنبه 12 آگوست 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فستیوال نابغه های ذهنی در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین سومین مسابقات فستیوال استانی مهارت محاسبات ذهنی IQ Mas با حضور 100 شرکت کننده در سالن غدیر سمنان برگزار شد .

دبیر اجرایی سومین مسابقات فستیوال استانی مهارت محاسبات ذهنی IQ Mas   در استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه سمنان گفت: سومین فستیوال استانی در شهرستان سمنان با حضور 100 فراگیر در 9 سطح  و در 5 مرحله تند نویسی، شنیداری چرتکه، شنیداری ذهنی، دیداری چرتکه و دیداری ذهنی انجام شد.

سیده زهرا شجاعی لنگری افزود: طی برگزاری این فستیوال، این دانش آموزان تقویت شده و پارامتر های حضور در فستیوال کشوری را کسب کردند که در پایان 52 نفر از منتخبین به مسابقات کشوری که در هشتم شهریور ماه در تهران و با حضور 600 فراگیر برگزار می شود راه یافتند.

وی هدف از برگزاری این فستیوال ها را تقویت پارامتر های موفقیت شامل؛ دقت، تمرکز، گوش دادن، مدیریت زمان، اعتماد به نفس و در مجموع حل مسائل و مصائب زندگی روزمره خودشان عنوان کرد و افزود: این افراد در آینده به هرشغلی که دست یابند می توانند مدیران و تصمیم ساز های خوبی برای کشورمان باشند .

نماینده شرکت تعاونی دانش بنیان مبتکران اریا پارس  IQ Mas ادامه داد: این تعاونی توانسته 235 نمایندگی در شهرستان های مختلف فعال کند و همچنین 1100 مدرس در سطح کشور با این تعاونی مشارکت دارند و حدود 18 هزار فراگیر عضو این تعاونی هستند و این افراد در رقابت های خاص در مرحله شهرستانی حضور پیدا کرده و منتخبین به فستیوال استانی و در نهایت فستیوال کشوری راه پیدا می کنند .

شجاعی لنگری تصریح کرد: امیدواریم که با کمک سازمان فنی و حرفه ای کشور بتوانیم در سال آینده حضور این عزیزان و منتخبین کشوری را در فستیوال های بین المللی هموار کرده و شاهد ترقی و شکوفایی استعداد این عزیزان باشیم .

وی افزود: این فستیوال برای اولین بار به میزبانی شهرستان سمنان برگزار شد، که خوشبختانه با استقبال فراگیران و اولیای این عزیزان همراه بود و شاهد حضور مسئولین این شهرستان بودیم که نشان می دهد همه مسئولین این شهرستان اهمیت زیادی به این نوع فستیوال ها دارند.

دبیر اجرایی سومین مسابقات فستیوال استانی مهارت محاسبات ذهنی IQ Mas در استان سمنان، افزود: یاسمن شاهی، نیایش رحمانی، فاطمه فادیاقلی بیک، پارمیدا یزدانی​، محیا ایزدپناه، سورنا رمضانی، امیرحسین عباسی، حسین زیاری، رامین سلطانی ، آیلین صالح، امیر علی آجودانی، سید محمد پارسا عمادی ، پردیس کشاورزیان ، صالحه ارغان، ضحی علایی، امیر حسام اسماعیلی، آیدا نوری گنجی، ستایش لواف، مهدیس خوش اقبال، سیده عسل عظیمی، معصومه طالبی، یاس مرزبان، سروش ملاحسنی، پارسا سنگسری، سنا ناظریه، بردیا الهیان، امیرحسین تیموری، بهنام طحانیان، فاطمه زهرا هنرمند، باران طحان، مانی داداشی، ابوالفضل شریفی، فرنوش شهریاری، گیتا حسینی، محمدرضا رهبر، مهراد مطلبی، امیر مهدی عباسی، امیر علی ضیائی، فاطمه علایی، ​ کوثر سلمانی، یاسینا قربان نژاد، فاطمه میرنژاد، فاطمه زیاری، محمد حسین قدس، مهنا خلیلی، محمدحسن مومن آبادی، آیناز حقیقت، محیا قربان نژاد، عرشیا فتحی، محمد حسین دانایی، کسرا تیموری و پرهام رسولی به مسابقات فستیوال کشوری شهریورماه در تهران راه پیدا کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب