14:24:06 - جمعه 25 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاکید مردم ؛ مسئولان اجرایی پشت یک دستور غیرکارشناسی پنهان نشوند!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین-تعدادی ازشهروندان شهرستان های سمنان مهدیشهروسرخهبا حضور در دفترآیت الله شاهچراغی نماینده معزز ولی فقیه دراستان ضمن تبریک آغاز ماه مبارک رمضان خواستار اجرای قانون در حوز «اداره کل راه وشهرسازی» و «راهداری و حمل و نقل جاده ای» در استان سمنان شدند.

از نکات مهم این نشست ، تذکرات راهگشای حضرت آیت الله بود که برای مردم و مسئولین استان چراغ راه  را روشن فرمودند.

ازجمله می توان دعوت ایشان به وحدت وهمدلی،تقدیر از مردم سمنان بدلیل حفظ آرامش و جلوگیری ازسوء استفاده دشمنان اشاره کرد و اینکه دولت نماینده دارد و نماینده دولت استاندار است که باید قانون را در استان اجرا کند و اگر اعتراضی در خصوص عدم اجرای قانون در موضوع راه و شهرسازی وجود داردبایدتوسط آقای روحانی و استاندارسمنان بررسی گردد!

به این ترتیب تکلیف مسئولان اجرایی را مشخص فرمودند که باید پیگیر مطالبات قانونی مردم باشند.

و اما سخنی با مسئولین محترم ارشد اجرایی استان:

آیا با این شرایط می توان استان را  مدیریت کرد درحالیکه جایگاه رییس جمهور ،استاندار و…. درناتوانی براجرای قانون دهان به دهان در محافل مردمی و فضای مجازی به گوش می رسد و اقتدار این جایگاه  بطور جدّی تحت تاثیرقرارگرفته است؟

مجددا این سخن قاطبه ی مردم را برای چندمین بار تکرار می کنیم که زخمِ عدم اجرای قانون دراستان ممتازسمنان در دولتی که خود را دولت قانون می داند ،  کهنه می شود ولی درمان نخواهدشد وهمیشه برشانه های مسئولین وقت ارشداجرایی کشور واستان سنگینی خواهدکرد.

لذا  مردم با تاکید بر اتخاذ مسیر قانونی که مورد تایید آیت الله شاهچراغی نیزقرارگرفته است،  ادامه کار و پیگیری را به مسئولین محترم ارشد اجرایی استان وشهرستان می سپارند در راستای اصلاح دستوررییس جمهور با تعیین یک تیم کارشناسی به نفع قانون !

و همچنین تاکیدمردم  بر مخفی نشدن برخی مسئولین اجرایی کشور  واستان پشت یک دستور غیرکارشناسی آنهم براساس یک نامه سراسر نادرست میباشد!

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب