خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/02/10 12:30
شناسه خبر : 25402

«دکترمظفر» سخنران راهپیمایی 22 بهمن سمنان

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان سمنان از برپایی راهپیمایی بزرگ 22 بهمن، در 60 نقطه این استان خبر داد. حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا قندهاری  ضمن دعوت از عموم هم‌استانی‌ها به حضور در این راهپیمایی اظهار کرد: راهپیمایی مردم استان در سی‌و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان در ساعت های […] ...

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان سمنان از برپایی راهپیمایی بزرگ 22 بهمن، در 60 نقطه این استان خبر داد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا قندهاری  ضمن دعوت از عموم هم‌استانی‌ها به حضور در این راهپیمایی اظهار کرد: راهپیمایی مردم استان در سی‌و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان در ساعت های مختلف روز یک‌شنبه و از 9:30 تا 12 برگزار می‌شود.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان سمنان با بیان این که راهپیمایی 22 بهمن در سمنان ساعت 10 صبح از میدان سعدی به سوی میدان امام خمینی (ره)برگزار می‌شود افزود: دکتر مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام سخنران راهیمایی این مراسم است.

وی با بیان اینکه راهپیمایی 22بهمن در شاهرود نیز از میدان جمهوری به سمت میدان آزادی برگزار می‌شود تصریح کرد: آیت‌الله حسینی خراسانی عضو خبرگان رهبری و عضو مجمع مدرسین حوزه علمیه سخنران این راهپیمایی در شاهرود است.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان از سید حمید روحانی به عنوان یکی دیگر از سخنرانان سرشناس راهپیمایی 22بهمن در استان نام برد و گفت: روحانی از روحانیون تاریخ‌دان انقلاب اسلامی سخنرانان راهپیمایی 22بهمن در گرمسار است.

قندهاری همچنین گفت: سخنران راهپیمایی 22بهمن در دامغان، حسینیان امام‌جمعه دامغان، در آرادان افشارنادری فرماندار، در میامی حسینی شاهرودی نماینده شاهرود و میامی، مهدیشهر، سردار حسن‌زاده فرمانده سپاه استان، در سرخه فاطمی بصسر امام جمعه سرخه به ایراد سخنرانی می‌پردازند. ضمن اینکه در مابقی شهرها نیز عمدتا ائمه‌جمعه در جمع راهپیمایان به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

وی با اشاره به حساسیت این مقطع تاریخی بر لزوم شرکت مردم در راهپیمایی فردا تاکید و اظهار کرد: مردم استان همواره در راهپیمایی‌ها و مراسم‌های مختلف با حضور خود از انقلاب و آرمان‌های امام و شهدا حمایت کردند و فردا نیز بار دیگر حمایت خود از انقلاب را نشان خواهند داد.