خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/01/03 16:53
شناسه خبر : 24412

خوشبختانه در استان سمنان شرایط بسیار خوبی حاکم است

استاندار سمنان بر ضرورت تبیین دست‌آوردهای عظیم انقلاب اسلامی برای مردم به ویژه قشر جوان و نوجوان تاکید کردبا اشاره به حوادث اخیر گفت: مردم استان سمنان در حوادث صف خود را از اغتشاش‌گران جدا کردند. محمدرضا خباز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان سمنان با اشاره به دستور جلسه این نشست و تبیین برنامه‌های بزرگداشت […] ...

استاندار سمنان بر ضرورت تبیین دست‌آوردهای عظیم انقلاب اسلامی برای مردم به ویژه قشر جوان و نوجوان تاکید کردبا اشاره به حوادث اخیر گفت: مردم استان سمنان در حوادث صف خود را از اغتشاش‌گران جدا کردند.

محمدرضا خباز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان سمنان با اشاره به دستور جلسه این نشست و تبیین برنامه‌های بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی دست آوردهای ارزشمندی داشته است که باید برای مردم تبیین شود .

وی با اشاره به حوادث اخیر در برخی از نقاط کشور تصریح کرد: در این استان حوادث خاصی رخ نداد و خوشبختانه در مقایسه با سایر استان‌ها شرایط بسیار خوبی حاکم است .

خباز با اشاره به اینکه آزادی بیان از نعمت‌هایی است که انقلاب اسلامی به ملت ایران داده است گفت: آزادی بیان با ساختار شکنی و زیر سوال بردن ارزش‌های اسلامی سنخیتی ندارد .

وی به تجمعات و حوادث اخیر اشاره کرد و افزود: درایت مردم و تلاش فوق‌العاده نیروهای امنیتی دست بدست هم داد تا دسیسه‌‌های دشمنان نقش بر آب شود .

وی تاکید کرد: مردم استان سمنان در این حوادث سربلند بیرون آمدند و صف خود را از این مسایل جدا کردند.

استاندار سمنان همچنین از تلاش نیروهای امنیتی، انتظامی، بسیج و سپاه درحفظ امنیت و آرامش باید تجلیل کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از هوشیازی و درایت مدیران و فعالان شبکه های اجتماعی در قبال حوادث اخیر تجلیل کرد .

به گزارش سمنان لاین ازایسنا محمدرضا سوقندی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان سمنان به صدور اطلاعیه مدیران و فعالان این شبکه‌ها و بیان اهداف دشمنان در حوادث اخیر پرداخت و اظهار کرد: این امر نشان دهنده هوشیاری و مسوولیت شناسی فعالان شبکه‌های اجتماعی در استان سمنان است که جای تقدیر دارد .

وی ادامه داد: خوشبختانه در استان سمنان انجمنی تحت عنوان انجمن مدیران شبکه های اجتماعی تشکیل و. فعال شده است .

سوقندی با اشاره به دستور جلسه شورای فرهنگی عمومی در خصوص فعالیت های فرهنگی هنری ویژه جامعه عشار استان سمنان از اعلام آمادگی این اداره کل و ادارات تابعه برای اجرای برنامه ها و فعالیت های فرهنگی هنری در روستاها و مناطق مورد هدف این طرح خبرداد و گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان نیز برای تحقق این امر آماده همکاری با اداره امور عشایری هستند .

دبیر شورای فرهنگ عمومی با اشاره به برنامه های بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی پیشنهاد کرد: اعتبار ویژه ای به تشکل ها و نهادهای مردمی اختصاص یابد تا این تشکل ها در این زمینه  فعالیت های فوق العاده ای در بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی برگزار کنند.