خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/12/04 21:28
شناسه خبر : 23669

امضای حکم انتصاب شهردارسمنان از سوي وزير كشور / دهرویه : پرداخت بدهی شهرداری سمنان به پیمانکاران

حکم انتصاب شهردارسمنان از سوي وزير كشور امضاء شد. معاون عمران و توسعه امور شهري و روستائي وزير كشور از امضاي حکم انتصاب شهردار سمنان از سوی دكتر رحماني فضلي وزیر کشور خبر داد. شایان ذکر است که انتخاب  سید محمد ناظم رضوی بعنوان شهردار از سوی شورای شهر سمنان صورت گرفته بود و با […] ...

حکم انتصاب شهردارسمنان از سوي وزير كشور امضاء شد.

معاون عمران و توسعه امور شهري و روستائي وزير كشور از امضاي حکم انتصاب شهردار سمنان از سوی دكتر رحماني فضلي وزیر کشور خبر داد.

شایان ذکر است که انتخاب  سید محمد ناظم رضوی بعنوان شهردار از سوی شورای شهر سمنان صورت گرفته بود و با توجه به اینکه شهرداران مراکزاستان ها بایست با حکم وزیرکشور منصوب شوند با کمی تاخیر این اتفاق برای سمنان انجام شد.

و اما در خبر دیگری مربوط به شهرداری سمنان اینکه :

سرپرست شهرداری سمنان از پرداخت 78 میلیارد ریال از بدهی های این شهرداری به پیمانکاران ، صاحبان املاک و اصناف خبر داد.

حمید دهرویه بااعلام این خبر افزود: در پنج ماهه اول امسال 30 میلیارد ریال از بدهی‌های شهرداری سمنان پرداخت و رضایت نسبی طلبکاران فراهم شد.

به گفته وی در سه ماه شهریور، مهر و آبان با برنامه‌ریزی های دقیق و تلاش همکاران موفق شدیم 48 میلیارد ریال از بدهی‌های را تسویه کرده و پیمانکاران را دلگرم کنیم تا فعالیت های عمرانی در شهر رونق بیشتری بگیرند.

وی با اشاره به کاهش چشمگیر ارزش افزوده دریافتی شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: علی‌رغم وجود مشکلات فراوان موفق شدیم در این مدت حقوق و مزایای پرسنل را به طور کامل و به موقع پرداخت کرده و افزایش پرداختی به پیمانکاران را داشته باشیم.

دهرویه اظهار کرد: درآمد شهرداری سمنان ناشی از عوارض، پروانه‌های ساختمانی و ارزش افزوده در ماه‌های شهریور، مهر و آبان بیش از 200 میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.