خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/10/29 13:32
شناسه خبر : 22604

3 کشته در واژگونی و حریق یک دستگاه پراید در استان سمنان

دامغان ـ سمنان لاین- فرمانده نیروی انتظامی دامغان گفت : واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در محور دامغان – سمنان سه کشته بر جا گذاشت. سیدعلی اکبر میری  افزود: این حادثه ساعت پنج و 14 دقیقه بامداد امروز در 10 کیلومتری محور یادشده و در نزدیکی روستای قدرت آباد روی داد که منجر به […] ...

دامغان ـ سمنان لاین- فرمانده نیروی انتظامی دامغان گفت : واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در محور دامغان – سمنان سه کشته بر جا گذاشت.

سیدعلی اکبر میری  افزود: این حادثه ساعت پنج و 14 دقیقه بامداد امروز در 10 کیلومتری محور یادشده و در نزدیکی روستای قدرت آباد روی داد که منجر به فوت سه سرنشین خودرو شد.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی با بیان این که خودرو پس از واژگونی دچار حریق شد ، اضافه کرد : به محض اطلاع نیروهای پلیس راه، آتش نشانی امیریه و اورژانس 115 به منطقه اعزام شدند و جنازه سرنشینان خودرو به بیمارستان ولایت دامغان انتقال دادند.
وی اظهارداشت : علت این واژگونی از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان تصریح کرد: خستگی، عدم توجه به جلو، خواب آلودگی، سرعت و سبقت غیرمجاز از عوامل اصلی حوادث در جاده هاست.
50 نیروی امدادگر داوطلب در پایگاه های هلال احمر دامغان فعالیت می کنند که در هر روز 14 کشیک در پایگاه ها حضور دارند.
چهار پایگاه امداد و نجات هلال احمر در شهرستان دامغان وجود دارد.
هموطنان گرفتار در حوادث مختلف می توانند از طریق شماره 112 سامانه امداد و نجات هلال احمر، از خدمات این نهاد بهره مند شوند.