خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/10/03 14:25
شناسه خبر : 21790

تخصیص ۳۰ میلیارد ریال اعتباربه بیمارستان مهدیشهر

فرماندار مهدیشهر گفت : تکمیل ساختمان و محوطه سازی بیمارستان 85 تختخوابی دربند این شهرستان به 120 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.   حسن ارگی افزود : به دلیل فرسودگی بیمارستان 65 تختخوابی 15 خرداد مهدیشهر، ساخت بیمارستانی با 85 تخت در سال 80 در منطقه دربند این شهرستان در دستور کار قرار گرفت. وی […] ...

فرماندار مهدیشهر گفت : تکمیل ساختمان و محوطه سازی بیمارستان 85 تختخوابی دربند این شهرستان به 120 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

 

حسن ارگی افزود : به دلیل فرسودگی بیمارستان 65 تختخوابی 15 خرداد مهدیشهر، ساخت بیمارستانی با 85 تخت در سال 80 در منطقه دربند این شهرستان در دستور کار قرار گرفت.
وی اظهارداشت : به دلیل مشکلات مالی و نبود اعتبار، ساخت این طرح مهم ملی در چند ماه گذشته متوقف شده بود که با تخصیص اعتبار و پرداخت 30 میلیارد ریال به پیمانکار در چند روز آینده شاهد ادامه فرآیند ساخت بیمارستان خواهیم بود.
وی پیشرفت فیزیکی این بیمارستان را بیش از 65 درصد اعلام و اضافه کرد : تاکنون برای ساخت این مرکز درمانی بیش از 80 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
فرماندار مهدیشهر ادامه داد : اکنون بخش قابل توجه ای از مراحل درمانی بیماران این شهرستان در کلینیک تخصصی شهرستان انجام می شود که این مرکز درمانی جوابگوی تعداد قابل توجه مصدومان و بیماران نیست.
ارگی تصریح کرد : اداره کل مسکن و شهرسازی استان سمنان به عنوان متولی ساخت این بیمارستان باید برای تکمیل این طرح مهم بهداشتی و درمانی اقدام کند.
ارگی با بیان این که با ساخت این بیمارستان 85 تختخوابی خدمات تخصصی در بخش های قلب و عروق و آزمایشگاهی به بیماران ارایه می شود ، گفت: برای تجهیز این بیمارستان به سامانه های بهداشتی به روز بیش از 60 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.