12:59:18 - پنجشنبه 7 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرگ موتورسوار جوان ساعت2بامداد در بلواربسیج سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سرعت بالا مرگ جوان ۱۹ ساله موتورسوار سمنانی را رقم زد .

در این سانحه که ساعت دو بامداد گذشته رخ داد یک جوان موتورسیکلت سوار که از جنوب به شمال بلوار بسیج در حرکت بود قبل از پل جهاد واژگون و در دم جان باخت.

کارشناسان پلیس راهور سمنان علت حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه تشخیص داده اند.

موتورسیکلت ها یکی از مهمترین عوامل بروز تصادفات درون شهری و افزایش تصادفات منجر به فوت در کشور و از جمله استان سمنان هستند.

استفاده از کلاه های ایمنی که برای موتورسیکلت سوارها نیز اجباری است تا حد زیادی می تواند شانس زنده ماندن موتورسیکلت های حادثه دیده را کاهش دهد اما با این حال همچنان بسیاری از موتورسوارها در حین موتورسواری از این کلاه ها به ویژه در ساعات پایانی شب و صبحگاهی استفاده چندانی نمی کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنان امیر علی   سپتامبر 7, 2017  

    این راه زیر گذر عبور از پل از طرفین ورودی شمال وجنوب به پل جهادبطور ناگهانی جاده باریک شده و بطور کلی غیر استاندار میباشد وبرای عابرین اگر دقت کافی نداشته باشند ویاآشنابه این محل نباشند احتمال همچین خطری وجود دارد .وقبلآ نیز اتفاقاتی افتادهاست (آخیرآ هم چپ شدن کامیون حامل ذرت). البته خوب بود تصویر جامعتری از محل نشان داده میشد که بتوان قضاوت کرد ..