وب دایرکتوری

ابراز رضایت فرماندار از عملكرد مدیریت فرودگاه سمنان

به گزارش سمنان لاین جلسه پیگیری مشکلات توسعه فرودگاه سمنان در محل فرودگاه با حضور سید عباس دانایی فرماندار و مدیران دستگاه های مرتبط برگزار شد.

در این جلسه سید عباس دانایی با ابراز رضایت از عملکرد سرپرست فرودگاه سمنان در بهسازی و توسعه باند فرودگاه سمنان از پیشرفت بیش از 75 درصدی  تکمیل باند فرودگاه خبر داد و بر لزوم اهتمام مدیران دستگاههای اجرایی در رفع موانع موجود دراجرای فاز اول  طرح مصوب توسعه فرودگاه  سمنان تاکید کرد.

فرماندار سمنان با  اشاره به نامگذاری امسال به سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: در این راستا مدیران دستگاههای اجرایی مرتبط باید از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود نسبت به رفع مشکلات تکمیل فرودگاه سمنان اقدام نمایند.

تعیین تکلیف اراضی تحت تملک فرودگاه،پیگیری نصب تاسیسات زیر بنایی بر اساس طرح مصوب، پیگیری تکمیل عملیات بهسازی باند فرودگاه از جمله موارد قابل بحث در این جلسه بود.

مهندس شجاعی مدیرفرودگاه سمنان هم در این جلسه گفت : در راستای پی گیریهای صورت گرفته و همکاری واحدهای ستادی شرکت فرودگاههای کشور ، در مدت زمان کمتر از 8 ماه ، 64 هکتار به مساحت فرودگاه سمنان اضافه شد که مساحت فرودگاه به بیش از 328 هکتار رسید.

او در ادامه افزود؛ اعتبار پروژه بهسازی و توسعه باند فرودگاه سمنان بالغ بر 143 میلیارد ریال میباشد.

اخبار استان سمنان

تبلیغات