وب دایرکتوری

همایشی برای توسعه شاهرود اما...

سمنان لاین - روز شنبه 18/7/94 همایشی تحت عنوان توسعه شاهرود در تالار شقایق های دانشگاه شاهرود با جضور موثرین دلسوز شاهرود ، مرتضی بانک معاون نهاد ریاست جمهوری، نماینده شاهرود در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستان  برگزار گردید.

همگی دلسوزان دوستدار توسعه و پیشرفت استان از برگزاری چنین برنامه هایی و اجرایی شدن این خواسته ها مسرور خواهندشد  چرا که نهایتا منجر به توسعه استان خواهد شد همانگونه که دکتر بانک بدرستی در این همایش گفت :  توسعه شاهرود  در گرو توسعه استان سمنان است و توسعه شاهرود بدون توسعه استان  غیرممکن میباشد.

 

اما متأسفانه جلالی در این همایش  مطلب نادرستی را به این مضمون مطرح کرد ؛

 << آقای حق شناس با من تماس گرفت و گفت من باید به شما تبریک بگویم ، گفتم چرا؟ گفت : درصد رأی مردم شاهرود به آقای روحانی  از مردم سمنان هم بیشتر بوده ... >>

لازم به توضیح است  52 در صد مردم سمنان به دکتر حسن روحانی در انتخابات 92 ریاست جمهوری رأی داده اند این درحالیست که تنها 40درصد شاهرودی ها به ایشان رأی داده اند . اصرار جلالی مبنی بر بیشتر بودن آرا به دکتر حسن روحانی در شاهرود نسبت به سمنان با هر نیتی که باشد پروژه ای شکست خورده است چرا که ارادت دوطرفه ی مردم سمنان و رئیس جمهور محترم ریشه در باورها و زندگی کردن درکنارهمدیگر دارد که قطعا با بیان چنین مطالب نادرستی خدشه ای بر آن وارد نخواهدشد .

 

توصیه مردم به آقای جلالی که از قضا ریاست مرکز پژوهش های مجلس را هم دارند توجه بیشتر به صحت و سقم در گفته هایشان میباشد و اگر ایشان در این مرکز مهم پژوهشی و تحقیقی مجلس شورای اسلامی هم فقط بر اساس تلفن یک فرد  ، موضعگیری  کنند جای بسی تأسف دارد.

 

لذا توقع مردم استان از این نماینده محترم هم استانی تصحیح گفته های  خود میباشد.

ضمنا فایل صوتی این سخنان در آرشیو وبسایت سمنان لاین موجود است.

 

جدول آرا انتخابات ریاست جمهوری 92 به تفکیک شهرستان های استان سمنان

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - داود

  گزارش

  سلام سمنان لاين عزيز
  من در همايش بودم بخدا خيلي تاسفخوردم و اتفاقا دلم سوخت براي مردم نجيب شاهرود
  در اين همايش از موسساتي تقدير شد كه جاي شرمندگي داشت براي مردم بزرگ شاهرود
  از غذاخوري ملاق ه
  سوپري ايكس
  بليط فروشي ايگرگ
  جيگركي الفرد
  و جالب بود كه از كساني تشكر شد كه اسپانسر بودند.
  اين همايش رو وقتي مقايسه ميكنم با همايش هاي دانشگاه سمنان و حتي پايين ترين همايشهاي استان دلم ميسوزه براي مردم شاهرود و ميامي كه چجوري دلشون رو خوش كردند .
  در اين همايش از يك شركت توليد قارچ بنام قارچ ش.... تشكر و تقدير شد كه حتي وجود خارجي نداشت و تنها زميني رو برداشته بودند در يك روستا و صافش كرده بودند و به نام شركت قارچ ش.. كه مداركش هم موجوده .
  سطح نازل همايش داد شركت كنندگان شاهرودي رو هم درآورده بود.فقط شانسي كه آورديم سمنان مظلوم نقشي در برگزاري اين شوي كميك و درعين حال تراژيك نداشت. وگرنه اين رو به گردن سمنان مظلوم مينداختن شبيه همه کارهایی كه سمنان هيچ نقشي در آن ندارد.

  آخرین بار در تاریخ حدود 3 سال قبل توسط مدیر سایت ویرایش شد
 • مهمان - مسعود

  گزارش

  حربه های نخ نمای نماینده شاهرود دیگر جواب نمی دهد. آقای جلالی بدان خدایی هست و کارها و رفتارهای ناصواب بدون پاسخ نخواهد بود. آقای خسروی بیداری؟ نماینده ما هستی؟ بازهم می گویی دکتر جلالی؟

 • مهمان - مهرداد

  گزارش

  ضمن تشکر از سمنان لاین. شنیدیم دکتر جلالی در موسم انتخابات 92 از دیگر کاندیدای ریاست جمهوری حمایت می کرد که البته ایشان شکست خوردند. حالا ایشان در همه جا و در هر محفل و مجلسی شده اند طرفدار دکتر روحانی. حتماً پس از پایان دوران ریاست جمهوری ایشان......

 • مهمان - اصغری

  گزارش

  برای نماینده شاهرود متاسفم که برای ماندن در کسوت نمایندگی مردم شاهرود و البته میامی ...... حتی آمار خیالی که همه می دانند واقعاً خبالی است.

  آخرین بار در تاریخ حدود 3 سال قبل توسط مدیر سایت ویرایش شد
 • مهمان - رضا

  گزارش

  باز موسم انتخابات شد و دکتر جلالی برای انتخاب مجدد و مادام العمر خوب دیواری کوتاه تر از سمنان پیدا نکرد.

اخبار استان سمنان

تبلیغات