وب دایرکتوری

تکرار داستانی مشابه کمبود 2لیتر و 260لیتر برثانیه ای آب در دو شهر استان این بار در ارائه آمار مدارس دو نوبته استان / مدیرکل نوسازی مدارس استان سمنان ؛ وجود مدارس دو شیفته در دو شهر شاهرود و سمنان !!!

سمنان لاین – قانون نانوشته ای در لیگ فوتبال به اصطلاح حرفه ای ما وجود دارد به این منوال که هر وقت برای یکی از دوباشگاه قرمز وآبی پاداش یا تنبیهی در ابعاد مختلف اتخاذ  شود برای دلخور نشدن یکی از دو طرف ، برای تیم مقابل هم چیزی در نظر گرفته می شود.

 

در استان ما هم عده ای بطور ناخواسته  از چنین ادبیاتی – البته امیدواریم در حد ادبیات باقی بماند – استفاده می کنند.

 

مصداق آنرا می توان در ارائه میزان کمبود آب در شهرهای استان مشاهده کرد که مدیرکل محترم مربوطه شهری را  درکنار نام مرکز استان  قرار داد بعنوان یکی از مناطقی که کمبود آب دارد اما نگفت که سمنان 260لیتر برثانیه و آن شهر 2  لیتر برثانیه کمبود آب دارند که تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل..

 

حال مدیرکل نوسازی مدارس استان سمنان هم اعلام کرده اند؛ در دو شهر شاهرود و سمنان، همچنان مدارس دو شیفته وجود دارد!!!

 

پرسش مردم از این مدیر کل محترم این است که لطفا میزان و درصد مدارس دو نوبته  با توجه به جمعیت بیشتر مرکزاستان از شاهرود  را اعلام کرده تا ضمن بطلان آن قانون نانوشته در این مورد هم تکلیف توسعه متوازن برای همگان روشن شود.

این در حالیست که  محمد رضا جهان ، مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان چندی پیش  در همایش خیرین مدرسه ساز استان سمنان به صراحت اعلام کرد ؛ بیشترین تعداد مدارس دونوبته این استان در شهر سمنان وجود دارد !!

 

 

اصل خبر..

 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان از وجود 44 پروژه نیمه‌تمام در این استان خبر داد و گفت: نیمی از این پروژه‌ها تا پایان سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسند.

به گزارش سمنان لاین به نقل ازایسناابوالفضل دربانی با اعلام این خبر، اظهار کرد: تعداد 21 پروژه از این 44 پروژه فعال بوده و تا پایان سال‌تحصیلی جاری افتتاح و به بهره‌برداری نهایی می‌رسند.

وی،با بیان اینکه 25 پروژه از این پروژه‌ها کاملا دولتی هستند، خاطرنشان کرد: همچنین تعداد 19 پروژه آموزشی نیز با مشارکت و کمک خیرین مدرسه‌ساز استان در دست ساخت هستند.

‌مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان،از وجود 23 پروژه غیرفعال در استان خبر داد و گفت: این پروژه‌ها که عمدتا استخر،سالن ورزشی و پروژه‌های آموزشی هستند به علت نداشتن ردیف اعتباری و پیشرفت فیزیکی کم غیرفعال هستند.

دربانی،از برنامه این استان برای تحویل برخی از پروژه‌ها به بخش خصوصی خبر داد و افزود: در حال حاضر تعداد 6 استخر و 10 سالن ورزشی آماده واگذاری به بخش خصوصی هستند.

‌مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان، در پاسخ به پرسشی در خصوص کمبود فضای آموزشی در این استان، با مناسب توصیف کردن فضای آموزشی در این استان، یادآوری کرد: البته کمبودهای مختصری نیز در استان وجود دارد از جمله اینکه در دو شهر شاهرود و سمنان، همچنان مدارس دو شیفته وجود دارد. علاوه بر این در دو شهر دامغان و گرمسار نیز کلاس‌های بالای نرم وجود دارد وگرنه در مابقی شهرستان‌ها کلاس‌های درس مطابق استانداردهای ملی وجود داشته و مشکلی از بابت کمبود فضای آموزش وجود ندارد.

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان - رضا

    گزارش

    درود و صد درود بر سمنان لاین عزیز. به نکات خوبی اشاره می کنید. جالب بود. باید این تابوی هم طاز کردن یک شهر با مرکز استان بخاطر ترس و یا هر توجیه لازم شکسته شود. شهر سمنان بعنوان مرکز استان و بعنوان پرجمعیت ترین شهر استان بیشترین مدارس دونوبته را دارد. بیشترین کمبود آب را دارد. و ....

اخبار استان سمنان

تبلیغات