وب دایرکتوری

تاملی به سخنان استاندار محترم در بسطام

سمنان لاین - استاندار سمنان چندی پیش در بسطام گفته اند " اگر به حل مشکلات شهرستان ها توجه نشود مردم فکر می کنند با تغییر تقسیمات کشوری می توانند مشکلات را حل کنند . این وظیفه ی مسئولان است که با نگاه مسئولانه ومدبرانه این مشکلات را شناسایی وبرای حل آن قدم بردارند."

ضمن اینکه برداشتهای متفاوتی از این سخنان  شده است اما باید توجه شود که مطالب این مقام عالیرتبه استان جامع ودر برگیرنده  کل استان است وبه عقیده ی مردم شهرستان سمنان باید این تذکر استاندار محترم به مسئولین  برای آن ها هم لحاظ شود چرا که آن ها وقتی خود را با مراکز دیگر استانها  مقایسه می کنند خود را محروم ترین می بینند حتی دراستانی که به مرکز آن لقب گرفته اند باوجودآنکه پرجمعیت ترین شهراستان هستند عدالت را دربودجه های تخصیصی نمی بینند وامیدوارند دردولت تدبیر این مشکل برطرف شود.آنها خود را تنها مرکزاستانی می بینند که فرودگاه فعال ندارد . ورودی خروجی شهرشان را که برای دیگر شهرهای استان براحتی اصلاح می شود سالهاست که روی زمین مانده وکسی هم پاسخگو نیست بیمارستان سوانح وسوختگی آنها درانتظار کمکهای مردمی ! پروژه ی حرم تاحرم آنها نامعلوم است وبسیاری از مواردی که قطعا استاندار محترم با توجه به حضورشان در مراکز استانهای متعدد بهتر از ما این محرومیت ها رالمس می کنند. حال با تجمع این کاستی هاست که مردم نجیب سمنان حل این معضلات را در پایتخت شدن می بینند وتصور می کنند با آمدن پایتخت  مشکلاتشان برطرف می شود.قطعا این خواسته ی مردم مرکز استان هم از همان عدم توجه مسئولین که استاندار محترم گفته اند نشات گرفته است .

مردم سمنان وقتی اززبان مقام عالی دولت در استان چنین کلامی را می شنوند مانند دیگر مناطق استان بسی خوشحال شده وبه آینده استان وبخصوص رفع محرومیتهای مرکز استان نسبت به دیگر مراکز استانها امیدوار می شوند.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اخبار استان سمنان

تبلیغات