وب دایرکتوری

به بهانه ی حذف یک خبر از دسترس مخاطبان / مردم منتظر اصلاح مطالب گفته شده درخصوص بدنه کارشناسی استان هستند

خبری که در ذیل می خوانید در یکی از سایت های شاهرودی منتشر که بدون هیچ توضیحی برای مخاطبین خود پس از مدتی آن را از  دسترس خارج کرد. این درحالیست که از مشخصه های  سایت مذکور از یکسو مدعی داشتن مخاطبین بسیار!!! در استان و از سویی ژست توسعه متوازن گرایی داشتن است.

الاایحال خواندن بخش هایی از این خبر که حاوی مطالبی شبه فکاهی میباشد خالی از لطف نیست :

 

<<...سوال اینجاست استاندار سمنان که این روزها شاه بیت سخنانشان در حمایت از بنگاههای غیردولتی و خصوصی و همچنین حمایت از تولید کنندگان خلاصه میشود، با چه توجیهی حضور در یکی از مهمترین همایش های استانی !!!  که از قضا در محروم ترین نقطه شرق استان و به همت بخش خصوصی برگزار گشت را بی اهمیت جلوه داده و از حضور در کنار کارآفرینان ضعیف و محتاج حمایت بخش خصوصی بیمار در شاهرود امتناع ورزیدند؟مگر کارآفرینان شاهرودی آنقدر حنایشان بی رنگ تر از موثرین سمنانی است که شما یک یک جلسات این عزیزان را پیگیری میفرمایید اما از حضور در این همایش ها که شما مدعی حمایت از آن هستید دریغ میورزید؟

 

البته ناگفته نماند که در طول سالیان دراز این رسم شاهرودنوازی از سوی مسئولین مرکز استان به یک عرف عقلایی در میان مردمان شاهرود نهادینه شده و اندکی دور از ذهن است که حمایتهای یک مقام مسئول یا مدیرکل در مرکز استان نسبت به این شهر تداوم داشته باشد و صد البته مغلوب بدنه کارشکن استان نگرد...>>

 

سمنان لاین ضمن قدردانی ازتلاش های عالی ترین مقام دولت در استان لازم می داند برای چندین بار توجه استاندار محترم را بدین نکته جلب کند که بین توسعه واقعی متوازن که راهی جز از مسیر تدبیر بدنه  کارشناسی استان ندارد با توسعه متوازن همراه با بازی های رسانه ای متفاوت است .

 

بگذریم از کم لطفی برخی عزیزان که با بی تدبیری  بدنه کارشناسی استان را به تعصب شهرستانی متهم کردند که حالا باید متأسفانه شاهد جملاتی ازجنس لمپنیزم با عنوان  " بدنه کارشکن استان "  باشیم .

 

لذا افکار عمومی منتظر تصحیح مطالب گذشته ی این دوستان در خصوص بدنه کارشناسی استان میباشد چرا که در غیر اینصورت همانطور که زمزمه های آن به گوش میرسد آتش آن بزودی دامن خود آنها را هم خواهدگرفت.

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - علیرضا

  گزارش

  اینقدر به ما گفتند تا خودمان هم باور کردیم باید توسعه متوازن باشد ، بعد یک کسی مثل استاندار را می آورند و میگویند همش بگو توسعه متوازن تا سمنانی ها هم باورشان شود

 • مهمان - داود

  گزارش

  مهمان - داود

  سلام سمنان لاين عزيز
  من در همايش بودم بخدا خيلي تاسفخوردم و اتفاقا دلم سوخت براي مردم نجيب شاهرود
  در اين همايش از موسساتي تقدير شد كه جاي شرمندگي داشت براي مردم بزرگ شاهرود
  از غذاخوري ملاق ه
  سوپري ايكس
  بليط فروشي ايگرگ
  جيگركي الفرد
  و جالب بود كه از كساني تشكر شد كه اسپانسر بودند.
  اين همايش رو وقتي مقايسه ميكنم با همايش هاي دانشگاه سمنان و حتي پايين ترين همايشهاي استان دلم ميسوزه براي مردم شاهرود و ميامي كه چجوري دلشون رو خوش كردند .
  در اين همايش از يك شركت توليد قارچ بنام قارچ ش.... تشكر و تقدير شد كه حتي وجود خارجي نداشت و تنها زميني رو برداشته بودند در يك روستا و صافش كرده بودند و به نام شركت قارچ ش.. كه مداركش هم موجوده .
  سطح نازل همايش داد شركت كنندگان شاهرودي رو هم درآورده بود.فقط شانسي كه آورديم سمنان مظلوم نقشي در برگزاري اين شوي كميك و درعين حال تراژيك نداشت. وگرنه اين رو به گردن سمنان مظلوم مينداختن شبيه همه کارهایی كه سمنان هيچ نقشي در آن ندارد.

  آخرین بار در تاریخ حدود 3 سال قبل توسط مدیر سایت ویرایش شد
 • مهمان - داود

  گزارش

  آفرين به تدبير استاندار محترم كه اتفاقا با عدم شركت خود در اين باصطلاح همايش كه چه عرض كنم شووي سازمان مديريت صنعتي خود را بازيچه قرار نداد.
  همه حضار داد ميزدند بابت اعتراض به سطح نازل همايش
  بخدا آبروي خودشان و استان رابردند نزد دكتر بانك معاون نهاد رياست جمهوري
  تقدير از كله پزي الف
  اغذيه ملاقه
  جيگركي ب
  سايت ت
  قارچ ش.. كه اصلا وجود خارجي ندارد.

  جاتون خالي براي مطايبه عالي بود.
  درود به استاندار كه با هوشمندي بازيچه نشد

  آخرین بار در تاریخ حدود 3 سال قبل توسط مدیر سایت ویرایش شد
 • مهمان - علی

  گزارش

  سمنان لاین عزیز ....این سایت بخاطر لمپن بازیهاش و...نزدیک انتخابات شده خیلی راحت اهداف سیاسی خودش پیش میبره.
  شما دقت کن.یکدفعه سه تا مطلب تند و تیز از استاندار مملکت میره بالای سایتش.بعد ظرف چند ساعت مدیر این سایت مطلب از خروجی اش حذف می کنه و بجاش خبر تمجیدی از وکیلی کار می کنه!!
  این مفهوم جالبی داره.پ...
  درود بر ذات بی ریای ات.

  آخرین بار در تاریخ حدود 3 سال قبل توسط مدیر سایت ویرایش شد

اخبار استان سمنان

تبلیغات