وب دایرکتوری

آزاد راه حرم تا حرم به سمنان می رسد؟

 سمنان لاین- مدیر کل محترم راه وترابری استان از بازدید میدانی چندی پیش وزیر راه وشهرسازی از محور قم - گرمسار خبر داد وگفت این قطعه با قول مساعد وزیر 22بهمن امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.

سمنان لاین از وزیر محترم به ویژه دکترکاتب با توجه به جدیت در پیگیری این طرح قدردانی و از افتتاح این قطعه ابراز خرسندی می نماید.

اما نکته قابل تامل اینجاست که بخشی از طرح حرم تا حرم که مربوط به  قطعه ی گرمسار- سمنان می باشد  بلا تکلیف مانده است .با وجود تردد سالانه 6میلیون خودرو در این مسیر وافزایش سالانه 5تا 10 درصد به این میزان وتلفات جاده ای که هزینه های مادی ومعنوی جبران ناپذیری به جامعه تحمیل می کند آیا وقت آن نرسیده بجای هزینه در بخش های غیر ضروری مثل ورزشگاه هایی که شاید  تا ده ها سال دیگر صندلی هاشان  خالی باشد و... مسولین محترم بویژه استاندار  گرامی و نماینده محترم شهرستان در خصوص اجرای قطعه ی گرمسار- سمنان از طرح حرم تاحرم اقدام عاجلی نمایند که تذکرجدی به وزیر مربوطه که به استان هم آمده کمترین کار ممکنه بوده است.

باشد که از فرصت حضور وزرا ومعاونین آنها نهایت بهره برداری صورت گرفته و منبعد بهره مندی از سفر مسولان عالیرتبه شامل مجموعه استان گردد.

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

اخبار استان سمنان

تبلیغات