وب دایرکتوری

معاون فرماندار گرمسار تأکید کرد : منطقه ویژه اقتصادی، ظرفیتی مهم در گرمسار

سمنان لاین - معاون فرماندار گرمسار گفت: منطقه ویژه اقتصادی، ظرفیت مهم سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی در گرمسار است و باید از آن استفاده کرد.

علی همتی   اظهار داشت: این شهرستان با کمتر از 80 کیلومتر فاصله با تهران که پایتخت سیاسی و قطب اقتصادی کشور است و قرار گرفتن شهرک‌های صنعتی و صاحبان صنایعی که واحدهای صنعتی خود را در این شهرستان بنا کردند، ظرفیت‌های ویژه‌ای دارد.

به گزارش سمنان لاین ازفارس وی با اشاره به ظرفیت بالای توسعه و پیشرفت شهرستان گرمسار بیان کرد: وجود رودخانه دائمی آب از سد نمرود تا گرمسار، زمین‌های کشاورزی حاصل‌خیز و مدیران و نیروهای انسانی تحصیل‌کرده و کارآمد شرایط خوبی را برای پیشرفت و توسعه شهرستان گرمسار فراهم کرده است.

معاون فرماندار گرمسار با تأکید بر لزوم استفاده بهینه از این ظرفیت‌ها اظهار داشت: در بخش صنایع با برنامه‌ریزی لازم و با در نظر داشتن سیاست اقتصاد مقاومتی باید بتوانیم با روی آوردن به صنایع موردنیاز داخل کشور که سهم عمده‌ای را در استقلال اقتصادی کشور دارند، به شهرک‌های صنعتی سامان دهیم.

وی با اشاره به بحران کم‌آبی و وجود زمین‌های کشاورزی حاصل‌خیز در شهرستان گرمسار افزود: افزایش سامانه‌های آبیاری قطره‌ای و اضافه کردن واحدهای گلخانه‌ای که آب و فضای کمتری مصرف می‌کند، می‌تواند کمک مؤثری به بخش کشاورزی شهرستان گرمسار کند.

همتی با تأکید بر اینکه شهرستان گرمسار از آهنگ بسیار خوبی برای رشد و توسعه برخوردار است، خاطرنشان کرد: این امکانات و ظرفیت‌ها می‌تواند شهرستان را به یک شهر صنعتی پویا و توسعه‌یافته تبدیل کند و در این زمینه وحدت بین مردم و مسؤولان بسیار حائز اهمیت است.

وی که به تازگی به سمت معاونت فرماندار گرمسار منصوب شده است، فعالیت در بخش‌های کارشناسی، بخشداری و دو دوره شهرداری و همچنین طی کردن تمام واحدهای فرمانداری را جزئی از سوابق حقوقی خود عنوان کرد و گفت: توسعه و پیشرفت الزاماً با تغییر مدیران اتفاق نمی‌افتد؛ آنچه در توسعه و پیشرفت این شهرستان مؤثر بوده، تغییر در نگرش‌ها و برداشت مدیران از شرایط و امکانات موجود است.

اخبار استان سمنان

تبلیغات