وب دایرکتوری

دکتر احمد همتی نماینده مردم سمنان در مجلس شد

 

به گزارش سمنان لاین  طبق شنیده های غیررسمی از بیش از 90 هزار شرکت کننده در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه سمنان ،مهدیشهر وسرخه  دکتر احمد همتی با 31545 رأی در مقابل 30075 رأی مهندس خسروی حائز اکثریت آرا در این حوزه  و نماینده مردم شهرستان های سمنان،مهدیشهر وسرخه شد. این درحالیست که داریوش مهدوی هم توانست حدود  ۵۰۰۰رإی مردم این حوزه را به خود اختصاص دهد.

همچنین طبق خبرهای غیررسمی در شاهرود دکتر حسینی،گرمسار دکتر کاتب و دامغان حسن بیگی حائز اکثریت آرا شده اند.

سمنان لاین ضمن قدردانی ازتمامی زحمتکشان و مسئولین شهرستان های مذکور و مهندس خسروی نماینده فعلی سمنان ، برای دکتراحمد همتی  موفقیت و توفیق خدمتگزاری به این مردم سختکوش را آرزومند است.

 

تبریک به دکتر همتی در ستادمرکزی ایشان

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - فریبا

  گزارش

  جناب دکتر همتی بسیار از پیگیری های شما شنیده ام . پس لطفا جاده نظامی را هم به سرانجام برسانید چون برای سمنانیها و رفتن به جنوب خیلی اهمیت داره البته میدونم خودتان بهتر از من میدانید. موفق باشید ضمنا من و خانواده ام به شما رای دادیم.

 • مهمان - فداییان

  گزارش

  آقای دکترهمتی من بطور اتفاقی در تاریخ پنج اردیبهشت ۹۵وارد این صفحه دراین سایت شدم. فقط یک چیز از شما میخواهیم جایگاه مرکز استان را بهش برگردانید. موفق باشی دکتر عزیز

 • مهمان - سمیه

  گزارش

  سمنان لاین حالا که دکترهمتی نماینده شد لطفا صدای مردم سمنان و محرومیت های این تنها مرکز استان در کشور که فاقد فرودگاه و کمبودهایی که طی سالیان بر ما رفته را از دکتر همتی مطالبه کنید.
  به ایشان بگویید ما می دانیم کار مشکلی است ولی ما با امیدفراوان جهت تحقق اعتلای مرکزاستان به ایشان رای داده ایم . شما رابخدا نگذارید امید ما ناامیدشود. موفق باشید وسلامت

 • مهمان - میثم.ب

  گزارش

  تبریک فراوان آقای دکتر.یقیقنا شما لایق این سمت بودین.براتون آرزوی موفقیت وتوفیق خدمت میکنم.علی یارتون

 • مهمان - علی حدادی

  گزارش

  آفرین بر مردم فهیم و هوشمند سمنان که در فرصت اندک با رای 30 هزارنفری به دکتر همتی اعتماد کردند و همین طور دکتر داریوش مهدوی را در فرصت کمتر از یک ماه بخوبی شناسایی کرده و بیش از یازده هزار و پانصد نفر اعلام نمودند که هر کس برای خدمت به شهر ما کمر همت ببندد بلاشک سمنانی خواهد بود

  آخرین بار در تاریخ حدود 3 سال قبل توسط مدیر سایت ویرایش شد
 • مهمان - احمد همتی

  گزارش

  تبریک به دکتر عزیز
  همشهری
  فامیل
  هم اسم و فامیل

 • مهمان - علی

  گزارش

  این پیروزی را به مردم و آقای دکتر همتی تبریک می گوییم.
  البته از ایشان انتظار می رود حق مردم رنجدیده سمنان و مهدیشهر و سرخه که مورد بی مهری شرق و غرب قرار گرفته اند را بگیرد.
  ان شاء الله 4 سال بعد مرکز استان که بیشترین میزان از بیماری های کلیوی را در سطح استان دارد از داشتن یک مرکز دیالیز مجهز محروم نباشد.
  ان شاء الله شهر سمنان که قشر عظیمی از شهروندانش را با توجه به صنعتی بودن این شهر کارگران همیشه در معرض حادثه تشکیل می دهند، بعد از 4 سال فاقد بیمارستان سوانح سوختگی نباشد.
  البته این بخشی از مطالبات مردم سمنان آن هم فقط در حوزه تخصصی منتخب مردم است که ان شاء الله با تلاش آقای دکتر در کمسیون بهداشت و درمان مجلس دهم جهت تصویب قوانینی در جهت رفع این مشکلات و سایر مشکلات مردم سمنان مهدیشهر و سرخه در حوزه سلامت، مرتفع خواهد شد

 • مهمان - سمنانی

  گزارش

  زنده باد دکتر همتی
  پاینده باد سمنان آباد

 • مهمان - عليرضا

  گزارش

  درود بر دكتر همتي
  سمنان لاين عزيز همينجا از شما قول ميگيريم تا مطالبات معوق مردم سمنان رو از دكتر پيكيري كنيد

اخبار استان سمنان

تبلیغات