وب دایرکتوری

احمد اخلاقی رئیس هیات تکواندو استان سمنان شد

رئیس فدراسیون تکواندو با تاکید بر ضرورت ارتقا رشته ورزشی تکواندوی استان سمنان گفت: تکواندو این استان هنوز به جایگاه اصلی خود دست نیافته است که باید برای ارتقا این رشته ورزشی تلاش شود.


 سیدمحمد پولادگر روز پنجشنبه در نشست مجمع انتخابات رئیس هیات تکواندو استان سمنان در تالار اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان این استان افزود: بر اساس ارزیابی های انجام شده در سال 94، تکواندو استان سمنان رتبه سی ام را کسب کردکه رتبه ای در شان سمنان نیست.
وی اظهار داشت : در چندسال گذشته بسیاری از استان ها در این رشته ورزشی توانسته اند پیشرفت کنند اما استان سمنان با توجه به سابقه و قدمت زیاد در تکواندو، هیچ پیشرفتی نداشته است.
وی خاطرنشان کرد : ظرفیت و استعدادهای فراوانی در این استان در بخش تکواندو وجود دارد که باید زمینه شکوفایی این استعدادها فراهم شود.
به گزار ش سمنان لاین ازایرناپولادگر ادامه داد : فاصله مسافت استان سمنان با استان های مانند تهران، قزوین و البرز که از قطب های اصلی تکواندو هستند بسیار کم است و ورزشکاران سمنانی می توانند به راحتی از تجربه های ورزشکاران استان های دیگر استفاده کنند.
رئیس فدراسیون تکواندو با بیان این که باید یک هدف معین برای پیشرفت و موفقیت تکواندو استان انتخاب شود، افزود: این استان نیاز به همت و همدلی مسئولان و وزرشکاران دارد تا بتواند در این مسیر موفق شوند.
وی تاکید کرد: انتظار می رود در سال 95 استان سمنان جز 10 استان برتر کشور در رشته تکواندو شود و در این مسیر پیشرفت های زیادی داشته باشد.
وی یادآور شد : در استان سمنان شهرهایی با پتانسیل بالای ورزشی مانند شاهرود وجود دارد که باید این رشته در همه جای استان فعال شود.
پولادگر خاطرنشان کرد: در زمان حاضر امکانات مناسب برای ورود همه ورزشکاران در تیم ملی وجود دارد و حضور آن ها در تیم ملی به قابلیت ها و تلاش خود افراد بستگی دارد.
وی تصریح کرد : در گذشته فقط استان تهران مبنای تیم ملی تکواندو بوده اما امروز شاهد هستیم که در تیم ملی از تمام استان های کشور حضور دارند.
رئیس فدراسیون تکواندو گفت: ورزش به گروه و نهادی خاصی تعلق ندارد و همه مردم و مسئولان باید کمک کنند تا این ضامن سلامتی و عامل نشاط در خانواده ها نهادینه شود و در تمام جوانب توسعه پیدا کند.
در این نشست، احمد اخلاقی با کسب 15 رای به مدت چهار سال، رئیس هیات تکواندو استان سمنان انتخاب شد.

اخبار استان سمنان

تبلیغات