وب دایرکتوری

پرداخت تسهیلات سامانه بهین یاب به 129 واحد تولیدی سمنان مصوب شد

 

سمنان لاین -  ارایه تسهیلات به 129 واحد تولیدی استان سمنان که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده بودند، در بیست و سومین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مصوب شد.


 بیست و سومین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان روز یکشنبه در سالن غدیر استانداری، با حضور محمدرضا خباز استاندار، جمعی از مدیران واحد های تولید و صنعتی، مسئولان اقتصادی و مدیران عامل بانک های سمنان برگزار شد.
در این نشست ستاد، پرونده 129 واحد های تولیدی، صنعتی و کشاورزی بررسی و تسهیلات آنان مصوب شد.
در این نشست، پرونده 28 واحد صنعتی بررسی و 385 میلیارد ریال تسهیلات برای رونق این واحد ها مصوب شد که با راه اندازی و فعال شدن این واحدها و افزایش ظرفیت تولید آنان، برای 553 نفر شغل جدید ایجاد می شود.
پرونده 101 شرکت تولیدی بخش کشاورزی استان سمنان نیز در این نشست بررسی و با پرداخت تسهیلات بیش از 290 میلیارد ریال به این واحدها موافقت شد که با فعال شدن این واحدها برای یک هزار و 107 نفر شغل جدید ایجاد می شود.
تاکنون با تشکیل 22 جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان، پرونده 157 واحد صنعتی بررسی و پرداخت هزار و 700 میلیارد ریال تسهیلات در این ستاد مصوب شده است.
در این نشست پرونده 6 واحد تولیدی مشکل دار در خصوص بیمه، مالیات، سرمایه در گردش، بدهی معوقه،مشکلات نقدینگی و ...بررسی و دستورات لازم صادر شد.

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اخبار استان سمنان

تبلیغات