وب دایرکتوری

مجتمع آموزشی فرهنگی شهرستان سرخه با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال احداث خواهد شد

 

 سمنان لاین/ مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان از اختصاص اعتبار مورد نیاز به بزرگترین مجمتع آموزشی فرهنگی شهرستان سرخه خبر داد و گفت: بانک مرکزی با تخصیص اعتبارات این طرح موافقت کرد که بزودی پرداخت می‌شود.

ابوالفضل دربانی روز یکشنبه در حاشیه جلسه بررسی مشکلات و موانع پروژه مجتمع آموزشی فرهنگی بانک ملت سرخه  افزود: این مجمتع آموزشی فرهنگی یکی از بزرگترین پروژه‌های آموزشی دولت تدبیر و امید است که اعتبارات آن از سوی بانک ملت تامین و توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان احداث می‌شود.
وی با بیان این که این مجتمع با سرمایه‌گذاری بانک ملت ساخته می شود، ادامه داد: مجتمع آموزشی فرهنگی بانک ملت سرخه دربرگیرنده دوره‌های آموزشی از ابتدایی تا مقطع متوسطه است.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی خاطرنشان کرد: در این مجتمع علاوه بر مراکز فرهنگی، کتابخانه، محوطه‌سازی و فضاهای دیگر، خوابگاه شبانه‌روزی نیز در آن پیش‌بینی شده است.
دربانی از این پروژه به عنوان یک پروژه خیر ساز نام برد و گفت: امیدواریم ثمره این پروژه که یک پروژه استانی قابل توجه است در دولت یازدهم به بهره برداری رسد.
مجتمع آموزشی فرهنگی شهرستان سرخه با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال و در زمینی به مساحت 12 هزار متر مربع با زیربنای 8هشت هار متر مربع و با امکانات کامل احداث خواهد شد.
این پروژه از بزرگ ترین پروژه های آموزشی کشور و جزو چهار پروژه آموزشی بزرگ کشور است و در جشنواره مدارس ایرانی به عنوان پروژه ممتاز و برتر آموزشی معرفی شده است.
در این مجتمع آموزشی، از دوره پیش دبستان تا دوره دبیرستان پیش بینی شده است و در سطح کشور بی نظیر خواهد بود.

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اخبار استان سمنان

تبلیغات