وب دایرکتوری

فرماندار مهدیشهر: مسافران و گردشگران شمال از محور سمنان - ساری استفاده کنند

 

سمنان لاین -  فرماندار شهرستان مهدیشهر گفت: مسافران و گردشگرانی که قصد مسافرت به شمال کشور دارند، می توانند با انتخاب جاده کیاسر از مسیر سمنان- مهدیشهر- شهمیرزاد به ساری، راه رسیدن به مقصد خود را کوتاه تر کنند.


حسن ارگی  با بیان اینکه در تعطیلات عید فطر در هفته گذشته، بسیاری از جاده های منتهی به شمال کشور به خاطر ترافیک شدید دچار مشکل شد، افزود: مسیر کیاسر، راهی برای رهایی هموطنان از مسیرهای پرتردد منتهی به شمال کشور است

وی با بیان اینکه انتخاب جاده کیاسر به عنوان مسیری با دسترسی سریع و زیبا، می تواند تجربه خوبی برای گردشگران به ارمغان داشته باشد، اظهار کرد: مسافران می توانند با عبور از مسیر شهرستان مهدیشهر و گردش در طبیعت شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد، با خرید سوغات و صنایع دستی ایل عشایر سنگسر و بازدید از بزرگترین باغ گردوی جهان، سفری خاطره انگیز داشته باشند.
فرماندار مهدیشهر افزود: مسافران می توانند با عبور از مسیر سمنان- مهدیشهر- شهمیرزاد، از منطقه حفاظت شده پرور و پارک ملی صیدوا بازدید کنند و در زمانی کمتر از ٢ ساعت وارد شهر ساری شوند.
در تعطیلات عید فطر از پانزدهم تا هجدهم تیر 95 حدود چهار میلیون و 200 هزار نفر شب مسافر، به استان مازندران سفر کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل آمار مسافرها 30 درصد بیشتر شد و باعث ترافیک های چند ساعته و معطلی هموطنان شد.

محور سمنان - کیاسر ساری 155 کیلومتر طول دارد.

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اخبار استان سمنان

تبلیغات