وب دایرکتوری

دستیگری عامل اسید پاشی و فروشنده موادمخدر در شاهرود

 

 معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان سمنان با اشاره به دعوای خریدار و فروشنده مواد مخدر در شاهرود که با اسیدپاشی همراه بود، گفت: ماموران پلیس عامل اصلی این حادثه را در کمترین زمان ممکن دستگیر کردند.

به گزارش سمنان لاین  از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، سرهنگ سیدمجتبی اشرفی افزود : یک فقره اسیدپاشی در شاهرود رخ داد که کشف کامل این پرونده، با تلاش پلیس تنها ساعتی پس از وقوع و در همان روز حادثه انجام شد. 
وی اظهار داشت : ساعت 16 روز شنبه بیست و ششم تیر95، وقوع یک فقره اسید پاشی به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد.
اشرفی ادامه داد : در بررسی های بعدی مشخص شد مصدوم این حادثه به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل شده که ماموران با مراجعه به این مرکز درمانی، موضوع را پیگیر شدند.
این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد : مصدوم فردی 35 ساله به نام مهرداد است که برای خرید مواد مخدر به سراغ سامان فروشنده 38 ساله و سابقه دار مواد رفته بود.
سرهنگ اشرفی یادآور شد: طرفین هنگام خرید و فروش مواد با توجه به اختلاف های قبلی، با هم درگیر شدند که فروشنده اقدام به اسید پاشی کرد و مهرداد از ناحیه دست و قسمتی از سینه دچار سوختگی شد.
وی به تشکیل تیم ویژه ای از ماموران پلیس شاهرود اشاره کرد و گفت: در اقدامی به موقع و ضربتی، عامل اسید پاشی دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت.
اشرفی با اشاره اعتراف صریح سامان به جرم خود گفت: پرونده پس از تکمیل به همراه متهم به دادسرا ارسال شد.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان تاکید کرد : پلیس در کشف این گونه پرونده ها که حساسیت ویژه ای در جامعه ایجاد می کند، قاطع و با قید فوریت وارد عمل می شود.
اسفند 94 نیز یک فقره حادثه اسیدپاشی در شهر سمنان رخ داده بود که عوامل آن دستگیر شدند.

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اخبار استان سمنان

تبلیغات