وب دایرکتوری

بازارچه‌های مجازی هنری در استان سمنان راه‌اندازی می‌شود

جانشین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برنامه این اداره کل برای ایجاد بازارچه‌های مجازی با هدف ارائه تولیدات فرهنگی هنری هنرمندان در قالب برنامه اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل خبر داد.

 امیر رسولیان امروز در بازدید از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود با تاکید بر لزوم تلاش همکاران ارشاد شهرستان‌ها برای تحقق اهداف مقام معظم رهبری در اجرای اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: این اداره کل با تدوین برنامه‌های اقتصاد مقاومتی ٤١ عنوان برنامه را در قالب هفت بخش تدوین و ارائه کرده است.

وی گفتمان‌سازی، اقتصاد مقاومتی را از مهمترین برنامه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست و گفت: در این زمینه هنرمندان و فعالان فرهنگی هنری به ویژه در شهرستان‌ها نقش مهمی دارند.

وی استفاده از انجمن‌های فرهنگی هنری، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و نیز ظرفیت‌های موجود در حوزه فرهنگ و هنر را در این زمینه مهم خواند و افزود: با توجه به شعار سال ١٣٩٥ همه هنرمندان و فعالان این حوزه باید در این بخش نقش‌آفرینی و تلاش کنند.

رسولیان برگزاری دوازدهمین جشنواره داستان نویسی رضوی (کبوتر حرم) را از مهمترین رخدادهای این استان در سال‌جاری بیان و اظهار کرد: برای حضور داستان نویسان و فعالان ادبی در این جشنواره باید در بخش‌های تبلیغات و اطلاع‌رسانی فعالیت بیشتری صورت گیرد.

جانشین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در امور شهرستان‌ها با اشاره به انتصاب "شعبانعلی آشوری" به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود، این شهرستان را از ابعاد مختلف از جمله جمعیت، وسعت، شهرهای زیر مجموعه و نیروهای توانمندی که دارد در استان سمنان مهم و تاثیرگذار خواند و بر تلاش این مجموعه برای توسعه فعالیت های فرهنگی هنری تاکید کرد.

وی همچنین از تلاش "جان محمد خوب پور" رییس قبلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود در این نشست تجلیل کرد .

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اخبار استان سمنان

تبلیغات