11:20:43 - یکشنبه 17 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندارگرمسار خبرداد؛ تدوین سند تفصیلی رونق اقتصادی در گرمسار باهدف جذب سرمایه گذار
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار گرمسارگفت: سند تفصیلی توسعه و رونق اقتصادی در این شهرستان باهدف کاهش آمار بیکاری و جذب سرمایه گذار تدوین می شود.

به گزارش سمنان لاین داریوش طاهری روز در گفت وگو با ایرنا افزود: بیش از نیمی از واحدهای صنعتی و تولیدی استان سمنان در شهرستان گرمسار واقع شده است و اجرای طرح آمایش سرزمینی برای رفع مشکلات زیست محیطی و تخصیص منابع برای کاهش نرخ بیکاری در این منطقه ضروری است.
وی اظهارداشت: شهرستان گرمسار به دلیل برخورداری از واحدهای صنعتی و تولیدی قابل توجه و مهم می تواند در اشتغالزایی شهرستان های همجوار خود نیز تاثیرگذار باشد و این امر مهم با تدوین سندهای تفصیلی اقتصادی و بیان منابع و چالش های پیش رو میسر است.
طاهری تصریح کرد: تعامل سازنده مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان می تواند در تسریع تدوین و اجرای این طرح مهم اقتصادی زیرساختی گرمسار تاثیرگذار باشد.
وی اضافه کرد: در سه ماهه نخست امسال بیش از هشت میلیارد ریال برای افزایش رونق اقتصادی در بخش کشاورزی به صاحبان واحدهای تولید گرمسار تسهیلات پرداخت شده است که این امر گامی مهم و اساسی برای افزایش اشتغال در این شهرستان است.
فرماندار گرمسار با بیان اینکه پرونده بیش از 120 متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید در گرمسار در حال رسیدگی است، گفت: با برنامه ریزی ها و با تلاش مسوولان استانی و حمایت های همه جانبه سید شهاب الدین چاوشی استاندار سمنان، اعطای تسهیلات تا پایان امسال هم ادامه می یابد.
فرماندار گرمسار اضافه کرد: ارایه تسهیلات رونق تولید از دستاوردهای مهم دولت تدبیر وامید است و دولت دوازدهم با شناخت کافی از مهم ترین مشکلات واحدهای صنعتی، برای رفع مشکلات موجود با هدف افزایش اشتغال و رونق کسب وکار در استان تلاش می کند..
به گزارش سمنان لاین گرمسارغربی ترین شهرستان استان سمنان و پنج هزار و 182 کیلومتر مربع وسعت و بیش از 70 هزار نفر جمعیت دارد، شهرستان گرمسار هشت شهرک و ناحیه صنعتی و چند موسسه آموزش عالی دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب