1:34:05 - جمعه 8 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سالن اختصاصی مسابقه نیاز اصلی ورزش کشتی در مرکزاستان
کانال تلگرام سمنان لاین

رییس هیأت کشتی استان سمنان گفت: سالن اختصاصی مسابقه نیاز اصلی این هیات ورزشی برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی است.

به گزارش سمنان لاین امیر رهنما  در گفت ‌و گو با ایرنا افزود: این ورزشکاران به لحاظ اماکن ورزشی و سالن تمرینات مشکلی ندارند اما مسأله اصلی سالن اختصاصی مسابقات است که  وجود ندارد.
وی برگزاری اردوهای تمرینی در استان را ضروری دانست و اظهارداشت: برگزاری اردوها، رشد و ترقی رشته‌های ورزشی را به همراه دارد اما به علت نبود سالن تمرین مسابقات، تاکنون در سمنان اردویی برگزار نشده است.
رهنما خاطرنشان کرد: اگر کشتی استان در بحث مسابقات انتخابی تیم ملی و برگزاری اردوهای تمرینی مورد حمایت قرار گیرد قابلیت مطرح شدن در سطح کشور را دارد.
وی افزایش اعتبارات برای عملیاتی شدن برنامه‌های این هیأت را ضروری دانست و گفت : اعتبار اختصاصی سالانه به هیأت کشتی سمنان 400 میلیون ریال است در حالی که این هیأت برای عملیاتی شدن برنامه‌ها نیازمند سه میلیارد ریال اعتبار است.
رهنما استقبال از این رشته ورزشی در استان را مطلوب ارزیابی و اضافه کرد: بیش از یک هزار و 400 نفر از سن هشت تا 55 سال عضو سازمان ‌یافته هیأت کشتی در استان هستند و تعداد بانوان کشتی‌گیر استان 10 نفر است.
رییس هیأت کشتی استان سمنان از اعزام کشتی‌گیران نونهال این استان به مسابقات کشوری خبر داد و افزود: پس از پایان ماه مبارک رمضان 20 نونهال از استان سمنان عازم مسابقات کشوری کشتی خواهند شدند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب