22:09:08 - جمعه 8 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزارشد؛ اردوی تیم ملی بانوان کبدی در مهدیشهر
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین- در آخرین روز از اردوی این تیم #دکترهمتی نماینده مجلس،آشوری معاون فرماندار مهدیشهر،شهردار و اعضای شورای شهر مهدیشهر،ملک احمدی رییس اداره ورزش و جوانان مهدیشهر، رشیدی مدیر روابط بین الملل فدراسیون کبدی ایران، شاهمیری رییس هیئت کبدی استان سمنان و سایر مسئولین به دیدار ملی پوشان تیم #کبدی_بانوان جمهوری اسلامی ایران در سالن ولایت #مهدیشهر رفتند.

🔸دکتر همتی نماینده مجلس در این دیدار به رشد چشمگیر #افتخار_آفرینی_بانوان در عرصه های مختلف اشاره داشت و گفت:
در دو دهه بعد از انقلاب ما کمتر شاهد حضور و افتخارآفرینی بانوان در عرصه های مختلف ورزشی،علمی،سیاسی و اجتماعی بودیم اما بانوان این سرزمین توانستند با #اراده قوی و #باور خود به افتخارات مختلفی برسند و افتخار آفرینی آنها در تمامی عرصه ها باعث شد تا همگان سر تعظیم در مقابل آنها فرود بیاورند و حضور بانوان در تمامی عرصه ها را #لازم ببینند و به توانایی آنان #اعتماد کنند و این باعث شده که ما می بینیم روز به روز بر حضور بانوان در رشته های مختلف ورزشی #اضافه می شود.

🔸عضو شورای مرکزی فراکسیون #امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید در تمامی زمینه ها #عدالت بین آقایان و بانوان رعایت شود افزود:
ما امیدواریم این #تابو ایجاد شده که #بانوان نباید به #ورزشگاه بروند #شکسته شود تا بانوان بتوانند به مانند آقایان در ورزشگاهها حضور پیدا کنند و با رعایت کلیه شئونات اسلامی و با فرهنگ غنی ایرانی به #تماشای مسابقات مختلف ورزشی بنشینند.

🔹عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در ادامه به حضور پرشور بانوان شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه جهت تماشای مسابقات تیم #فوتبال_ساحلی شهرداری سمنان در لیگ برتر اشاره کرد و بیان داشت:
البته در استان ما با همکاری تمامی مسئولین و مردم در مسابقات فوتبال ساحلی لیگ برتر شاهد حضور خانمها و آقایان در ورزشگاهها هستیم که می بینیم هیچ #مشکلی پیش نمی‌آید و هیچ جای #نگرانی نیست و حتی الگویی شده برای استانهای دیگر تا آنها هم این اقدام را انجام دهند تا بانوان نیز بتوانند به مانند آقایان از امکانات برابر استفاده کنند.

🔸ایشان در ادامه به افتخارآفرینی و موفقیت بانوان در زمینه های مختلف مختلف اشاره داشت و گفت:
اکنون در #دانشگاهها درصد بیشتری از دانشجویان را خانمها تشکیل می دهند که این باعث شده است رتبه های #علمی بیشتری را کسب کنند و همچنین در اکثر پست‌های #سیاسی و #مدیریتی که خانمها سکان‌دار آن هستند ما شاهد #موفقیت آنان هستیم و کمتر تخلف دیده‌ایم.

🔹نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه ضمن تشکر از زحمات مسئولین برگزار کننده اردوی تیم ملی بانوان کبدی ایران افزود:امیدواریم که شاهد #موفقیت روز افزون #بانوان ایران اسلامی در تمام مراحل باشیم و انشاالله که شما همچون دوره‌های قبل بتوانید برای ایران عزیز #افتخارآفرینی کنید و مدال خوش رنگ #طلا را در این دوره از رقابتها کسب نمایید.
🔻لازم به ذکر است تیم ملی کبدی بانوان خود را برای بازیهای جاکارتا ۲۰۱۸ آماده می کند و بعد از انجام اردوهای مختلف راهی مسابقات آسیایی می شود.

🔻تیم ملی کبدی ایران همواره رقابت تنگاتنگی با تیم کشور هند داشته است و این باعث شده است تا این دو تیم در اغلب فینال‌های اخیر با یکدیگر روبرو شوند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب