خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/06/04 14:08
شناسه خبر : 27183

امنیت برقراری پروازهای مسافری ازفرودگاه مرکزاستان تاییدشد

سمنان لاین – برگزاری جلسه و بازدید مدیر کل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمائی کشوری و هئیت همراه از پروژه های فرودگاه سمنان . به گزارش سمنان لاین در این بازدید که  در محل دفتر مدیریت فرودگاه آغاز شد، شجاعی مدیر فرودگاه توضیحاتی در رابطه با روند طرح و توسعه فرودگاه توضیحاتی ارائه […] ...

سمنان لاین – برگزاری جلسه و بازدید مدیر کل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمائی کشوری و هئیت همراه از پروژه های فرودگاه سمنان .

به گزارش سمنان لاین در این بازدید که  در محل دفتر مدیریت فرودگاه آغاز شد، شجاعی مدیر فرودگاه توضیحاتی در رابطه با روند طرح و توسعه فرودگاه توضیحاتی ارائه و در ادامه مدیر کل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمائی کشوری و هئیت همراه ، از سطوح پروازی و پروژه های فرودگاه بازدید کردند.

در پایان مدیر کل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی و همراهان ضمن مثبت ارزیابی کردن اقدامات صورت گرفته ، فرودگاه سمنان را از جهت موقعیت و پروژه های موجود برای برقراری پروازهای مسافری امن توصیف نمودند.

شایان ذکر است استاندار سمنان هم در بازدید چندروزپیش خود به اتفاق دکتراحمدهمتی نماینده مردم تاکیدکرد؛

فرودگاه سمنان  برای توسعه دارالمرحمه سمنان از اصلی ترین زیرساخت ها ست وتوصیه می کنیم هرچه زودتر هیئت امنا فرودگاه تشکیل شود.

وی گفت : در کنار پیگیری های ما، پیگیری های دکتر همتی سرعت کار ما را بیشتر می کند.

نماینده دولت در استان به تاکید رییس جمهور بر قرار گرفتن استان سمنان به عنوان استان معین برای شرایط غیرعادی پایتخت اشاره کرد و تصریح کرد: در بخش صادرات محصولات استان با توجه به موقعیت جغرافیایی این فرودگاه بسیار مناسب است.

دکتر چاوشی بیان داشت: مکاتبات لازم برای توسعه فرودگاه سمنان و انجام پروازها از سوی استانداری صورت گرفته است و بزودی با کمک همه شما دلسوزان شاهد پرواز از فرودگاه سمنان هستیم و تا عملیاتی شدن این فرودگاه راهی نمانده است.

دکترهمتی نماینده مردم در مجلس هم از دیدار خود با دکتر نوبخت خبرداد و افزود: توانستیم ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت جایگاه سوخت رسانی و ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و بهسازی فرودگاه تخصیص دهیم.

لازم به توضیح است فرودگاه شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه  علاوه بر این شهرستان ها می تواند دامغان، آرادان، گرمسار، فیروزکوه، پاکدشت، ورامین، شریف آباد را هم پوشش دهد.