10:50:57 - شنبه 2 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت الله شاهچراغی ؛
مسوولان برای افزایش امید و نشاط در جامعه بکوشند
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت:همه مسوولان دستگاه های اجرایی این استان برای افزایش امید و ارتقای نشاط در جامعه کوشا باشند.

به گزارش سمنان لاین آیت الله سید محمد شاهچراغی  در گفت وگو با ایرنا با بیان این که مشکلات اقتصادی زیادی در استان وجود دارد ،افزود : یاس و ناامیدی آفت جامعه بوده و سر منشا بسیاری از آسیب های اجتماعی است و نباید بذر ناامیدی را در کشور پاشاند.
وی اظهارداشت: پایداری نظام جمهوری اسلامی امروز با کارآمدی مسوولان گره خورده است و اگر در انجام کارها قصوری باشد بدون شک با بحران ناکارآمدی روبه رو خواهیم شد.
وی خاطرنشان کرد:: سال جاری در استان باید تحول اقتصادی و معنوی صورت گیرد و مدیران دستگاه های اجرایی با تلاش فراوان برای اشتغال جوانان سمنان اقدام کرد.
امام جمعه سمنان تصریح کرد: مدیران کارآمد که سابقه درخشانی در افزایش اشتغال و رونق کسب و کار دارند برای کاهش بیکاری در استان به صحنه بیایند.
وی ادامه داد : تحقق برنامه اقتصاد مقاومتی در زمان حاضر در استان در قدم های اول است و برای اجرای آن برای کاهش آمار بیکاری در سمنان بیش از پیش تلاش شود.
شاهچراغی تصریح کرد: مسوولانی که ناکارآمد باشند بیش از دشمنان در ضربه زدن به نظام سهم خواهند داشت.
وی ادامه داد: از ظرفیت مدیران کارآمد به منظور هم افزایی و انسجام دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات واحدهای تولید استان استفاده شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب