خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/06/02 10:51
شناسه خبر : 27174

صنعت گردشگری خون تازه‌ای به اقتصاد کشور تزریق می‌کند

مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: صنعت گردشگری خون تازه‌ای را به اقتصاد کشور تزریق می‌کند. «محمد جهانشاهی» در دیدار با مدیر کل انتقال خون استان سمنان، افزود: کشور ایران دارای منابع زیادی در زمینه‌های تاریخی و طبیعی است و با رشد گردشگری می‌توان زمینه تحول در اقتصاد کشور را فراهم کرد. […] ...

مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: صنعت گردشگری خون تازه‌ای را به اقتصاد کشور تزریق می‌کند.

«محمد جهانشاهی» در دیدار با مدیر کل انتقال خون استان سمنان، افزود: کشور ایران دارای منابع زیادی در زمینه‌های تاریخی و طبیعی است و با رشد گردشگری می‌توان زمینه تحول در اقتصاد کشور را فراهم کرد.

وی با اشاره به اینکه این اداره کل در صدد همکاری با سایر دستگاههای اجرایی و جلب مشارکت عمومی برای توسعه گردشگری و حفاظت هر چه بیشتر از آثار تاریخی است، گفت: افراد مرتبط با انتقال خون نیز از جمله افراد ارزشمند در جامعه هستند.

جهانشاهی با مشارکت هر چه بیشتر کارکنان این اداره کل در اهدای خون و اضافه شدن به جمعیت اهدا کنندگان خون استان اعلام آمادگی کرد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان پیشنهاد انعقاد تفاهم‌نامه بین میراث فرهنگی و اداره کل انتقال خون برای حمایت از اهدا کنندگان خون در استان را ارائه کرد.

مدیر کل انتقال خون استان سمنان نیز در این دیدار، تعداد مراجعان سالانه به این اداره کل برای اهدای خون را حدود 50 هزار نفر اعلام کرد و گفت: در نظر است در پایان ماه جاری از اهداکنندگان خون در استان سمنان تجلیل شود.

«پژمان صالحی فر» بر مشارکت این دو اداره کل برای اجرای اهداف مشترک تاکید کرد.