12:11:17 - پنجشنبه 31 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بسته تشویقی شهرداری سمنان برای کاستن از تراکم کاری
کانال تلگرام سمنان لاین

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان از یک بسته تشویقی برای کاستن از تراکم کاری در ماه های پایانی سال و به ویژه اسفندماه هر سال و ترغیب شهروندان برای موکول کردن ساخت و سازها و دیگر مسائل مرتبط با مدیریت شهری به بهار و تابستان خبر داد.

حمید دهرویه بااعلام این خبر اظهار کرد: در همین راستا شهروندان می توانند بیشترین تخفیف عوارض را در فصل بهار از شهرداری سمنان بگیرید .

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان گفت : با توجه به اینکه تراکم کاری شهرداری در اسفند ماه در حوزه شهرسازی و درآمد شهرداری بالا بود مشکلاتی را برای مردم پیش می‌آورد تصمیم گرفتیم تا نحوه پرداخت تخفیفات عوارض را تغییر دهیم.

دهرویه افزود: بر اساس پیشنهاد مطرح شده از سوی شهرداری و موافقت شورای شهر مقرر شد تا تخفیفات در اوایل سال بالاتر باشد تا مردم کارهای صدور پروانه را به اواخر سال موکول نکرده و در طی سال به شهرداری مراجعه و پروانه اخذ کنند.

به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان در سه ماهه اول سال و در فصل بهار میزان تخفیفات ۲۱ درصد خواهد بود و شهروندان تنها ۷۹ درصد از مبلغ عوارض را پرداخت میکنند .

دهرویه خاطرنشان کرد: در سه ماهه تابستان میزان تخفیفات ۱۹ درصد و در ۳ ماهه پاییز ۱۷ درصد خواهد بود در فصل زمستان تنها ۱۵ درصد از : کسر می‌شود .

وی تصریح کرد : با تخفیفات ارائه شده بهتر است شهروندان در ابتدای سال عوارض را پرداخت کنند تا از بیشترین میزان تخفیف شورای اسلامی شهر سمنان و شهرداری در نظر گرفته برخوردار شوند و فعالیت های آنها با سرعت بیشتری انجام شده و به پایان سال موکول نشود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب