16:46:54 - شنبه 26 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نادرمالکی؛
ساختار بودجه‌ای کشور به سمت توسعه اشتغال حرکت می کند
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین- رئیس سازمان برنامه بودجه سمنان میزان بودجه جاری و عمرانی استان را 450 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: ساختار بودجه‌ای کشور به سمت توسعه اشتغال و کاهش فقر مطلق در حال حرکت است.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا، نادر مالکی روز شنبه در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در گفت‌ و گو با خبرنگاران افزود: این رقم با اعتبارات ملی و سفرهایی که برای استان در نظر گرفته می‌شود افزایش خواهد یافت.
وی با اشاره به مطلوب بودن وضعیت بودجه استان در سال‌جاری نسبت به سال‌های گذشته و ضرورت فعال شدن مدیران برای جذب اعتبارات بیشتر، تصریح کرد: از آنجایی که سهم اعتبارات ملی از اعتبارات قانون بودجه بیشتر است باید برای جذب اعتبارات ملی متمرکز شد.
رییس سازمان برنامه و بودجه سمنان به اولویت‌ شاخص‌ها برای تخصیص بودجه استان اشاره و اضافه کرد: این شاخص‌ها در یک پروسه 2 الی سه سال طراحی و سپس بازنگری شده که ابتدا 700 شاخص بوده و با جمع‌بندی همه بخش‌ها به 39 شاخص برای جذب اعتبارات استانی رسیده که بر اساس جانب اعتدال و بهبود وضعیت شهرستان‌ها تعیین شده است.
وی تصریح کرد: درباره اعتبارات متوازن شاخص‌های ملی برای استان ابلاغ شده و طبق آن برنامه‌ریزی و برای حل مشکلات تصمیم ‌گیری خواهد شد.
مالکی خاطرنشان کرد: با هم افزایی مدیران و تلاش استاندار سمنان به سمت تحقق خواسته‌های دولت و کاهش طرح های نیمه‌تمام حرکت خواهیم کرد.
به گزارش سمنان لاین ، میران بودجه جاری و عمرانی استان 450 میلیارد ریال تعیین شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب