22:59:50 - یکشنبه 20 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حمایت مالی لازمه توسعه ورزش تنیس در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رییس هیات تنیس روی میز سمنان توسعه این رشته ورزشی را در گرو حمایت مالی دانست گفت: آموزش رکن اصلی توسعه و موفقیت ورزشکاران این رشته ورزشی در استان در میادین کشوری و بین المللی است.

محمد قرایی‌پور روز یکشنبه در گفت‌ و گو با ایرنا افزود: تنیس سمنان اکنون در جایگاه بیست و یکم کشور قرار دارد و توسعه این رشته ورزشی در استان در گرو حمایت مالی مسوولان و فدراسیون ورزشی است.
وی با بیان این که 2 مشکل عمده تنیس روی میز استان، ضعف در مربیگری و به روز نبودن آموزش‌هاست، اظهارداشت: کیفیت بخشی فعالیت‌ها با راه‌اندازی کارگاه‌های آموزشی و استفاده از مربیان بازیکن ‌ساز می‌تواند باعث پیشرفت روزافزون ورزشکاران این رشته باشد.
وی ادامه داد: نبود حامی مالی یکی از دغدغه های اساسی ورزشکاران تنیس روی میز در سمنان است که اعتبار سالانه این رشته ورزشی در حد برگزاری مسابقات استانی و اعزام به مسابقات کشوری است.
رییس هیأت تنیس روی میز استان سمنان تخصیص اعتبار جداگانه برای برگزاری لیگ استان و همچنین برگزاری اردوی تیم ملی در سمنان را ضروری دانست و گفت: مسوولان ورزشی با این اقدام حامی رشته تنیس در پیشبرد اهداف تعیین شده باشند.
قرایی پور به برگزاری مجمع سالیانه پینگ‌پنگ استان با حضور رییس‌ فدراسیون در نیمه دوم تیرماه خبر داد و خاطرنشان کرد: لیگ استانی تنیس روی میز در سال 97 در سمنان برگزار می‌شود.
به گزارش ایرنا، در زمان حاضر 580 نفر در رشته ورزشی تنیس در استان سمنان فعالیت دارند.
استان سمنان بیش از 30 هزار ورزشکار سازمان یافته دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب