9:01:20 - دوشنبه 14 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دربازدیدخبرنگاران مطرح شد؛
بیمارستان سوانح سوختگی و مرکزجامع سرطان نیازمندتوجه مسئولان استان سمنان+تصاویر
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – جمعی از خبرنگاران بهمراه پیمانکار،مسئولین مربوطه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی  سمنان از ابرپروژه بیمارستان سوانح سوختگی و مرکزجامع سرطان استان سمنان بازدیدکردند.

در این بازدید میدانی دکتر شادنوش درپاسخ به سئوالات خبرنگاران گفت؛

این پروژه 12 هزارمترمربع زیربنا و حدود54درصدپیشرفت فیزیکی دارد که با سرعت بخشیدن به عملیات عمرانی می توان گفت تا پایان شهریور امسال بخشی از این پروژه به بهره برداری خواهدرسید.

وی تاکید کرد اگر مسئولین استان حمایت بیشتری از این پروژه مهم داشته باشند احتمالا تا پایان سال شاهد افتتاح این پروژه بزرگ خواهیم بود.

شادنوش در پاسخ به خبرنگارسمنان لاین درخصوص میزان اعتبارات هزینه شده برای این پروژه گفت؛

تاکنون مبلغ 22 میلیاردتومان هزینه شده که 30 میلیاردتومان دیگر باید تزریق شود لیکن نیازمندحمایت همه جانبه مسئولین میباشد.

وی همچنین ازاعتباری 20 میلیاردی برای تجهیز این بیمارستان فوق تخصصی خبرداد.

دکترشادنوش بیمارستان سوانح سوختگی و مرکزجامع سرطان را یکی ازمطالبات مردم کل استان سمنان دانست که باتوجه به موقعیت مرکزی آن درسمنان علاوه بر مجموعه ی استان ، می تواند استان های همجوار و حتی تهران را هم با توجه به تراکم موجود در آن مناطق، پوشش بدهد.

وی همچنین از افتتاح مرکزپزشکی هسته ای در آینده ای نزدیک خبرداد وافزود؛دستگاه های مربوطه توسط خیرین  خریداری شده و هم اکنون درکلینیک بلوار17شهریور قراردارند که به این مکان منتقل خواهندشد.

سمنان لاین از زحمات دکترشادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ،معاونین و پرسنل این دانشگاه که انصافا با دست خالی و هنرمدیریت، چنین پروژه ی بزرگی را به سرانجام نزدیک کرده اند قدردانی می نماید و بعنوان یک مطالبه ی مردمی خواستارتوجه بیش ازپیش نماینده مردم سمنان ،استاندارسمنان وفرماندارشهرستان به این پروژه ی مهم میباشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب