2:58:50 - سه شنبه 8 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون اقتصادی استاندار؛
تکمیل طرح های بالای 60 درصد پیشرفت دراستان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین- معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت : امسال تقویت تولید با هدف اشتغالزایی الویت منابع بودجه ای این استان است.

به گزارش سمنان لاین  حشمت الله عسگری  در آیین تکریم محمد همتیان معاون سابق امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی افزود: امسال اولویت منابع بودجه ای استان در سه حوزه تکمیل طرح های بالای 60 درصد پیشرفت توسعه و تقویت ظرفیت واحدهای تولیدی تمرکز دارد.
وی اظهارداشت : استان سمنان از لحاظ نیروی انسانی دارای ظرفیت خوبی است و باید از این ظرفیت ها برای رونق تولید و توسعه اقتصادی و اشتغالزایی استفاده کرد.
وی ادامه داد : سرمایه گذاران زیادی در استان هستند که اگر از ظرفیت این افراد استفاده شود دیگر نیازی به برگزاری همایش برای جذب سرمایه گذار نیست.
وی تصریح کرد : استان دارای استعداد ها و ظرفیت های بسیاری در زمینه صنعت و معدن است و باید باکمک نیروهای انسانی زبده در ریشه کنی بیکاری گام برداشت.
عسگری خاطرنشان کرد : آموزش هدفمند راهکار اصلی ریشه کنی بیکاری است و ایجاد اشتغال برای افراد تحصیل کرده و ریشه کنی بیکاری در اولویت برنامه های استان قرار دارد.
وی بر آموزش متناسب با ظرفیت های استان و مهارت آموزی برای فرار از بیکاری تاکید کرد.
وی یادآور شد: با توجه به ظرفیتی که استان در زمینه نیروی انسانی و منابع طبیعی دارد متاسفانه سهم استان در سطح کشور قابل قبول نیست و برای دست یافتن به جایگاه اصلی باید بیش از بیش تلاش شود.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان گفت : مردم رکن اصلی تحقق شعار خرید کالای ایرانی و حمایت تولید داخلی هستند.
به گزارش سمنان لاین ازایرناحیدر آسیایی افزود : مردم با خرید کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی نقش مهمی در پیشبرد اهداف عالی کشور و تحقق شعار امسال دارند.
وی اظهارداشت : برای تحقق شعار سال باید فرهنگ استفاده از کالای ایرانی در بین مردم نهادینه شود.
به گفته وی حمایت از تولیدکنندگان داخلی باید در دستور کار و الویت همه دستگاه های اجرایی باشد.
به گزارش سمنان لاین ، محمد همتیان هفت سال معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان فعالیت داشت و حشمت الله عسگری مسوولیت این بخش را عهده دار شد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب