14:14:20 - شنبه 28 آوریل 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عدم تکمیل بیمارستان مهدیشهر پس از هفده سال!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – عملیات ساخت بیمارستان 85 تختخوابی مهدی شهر در حالی وارد هفدهمین سال خود شده که مسوولان اعلام کرده اند که تکمیل این طرح درمانی مهم استانی به حدود یکصد میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

به گزارش سمنان لاین ،عملیات ساخت بیمارستان 85 تختخوابی مهدی شهر درسال 80 در زمینی به مساحت چهار هکتار با زیربنای حدود یکهزار هزار مترمربع آغاز شد.
به گفته مسوولان امر، مهدی شهر با حدود 80 طرح نیمه تمام بیشترین طرح های عمرانی نیمه تمام استان سمنان را دارد که به دلایل مختلف از جمله کمبود اعتبار متوقف مانده اند.
به گزارش سمنان لاین از ایرنافرماندار مهدیشهر گفت: تکمیل ساختمان و محوطه سازی بیمارستان 85 تختخوابی دربند این شهرستان به حدود یکصد میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
حسن ارگی افزود: به دلیل فرسودگی بیمارستان 65 تختخوابی 15 خرداد مهدی شهر، ساخت بیمارستانی با 85 تخت درمانی در سال 80 در منطقه دربند این شهرستان در دستور کار قرار گرفت.
وی اظهارداشت : به دلیل مشکلات مالی و نبود اعتبار، ساخت این طرح مهم ملی در چند سال گذشته متوقف شده بود که با تخصیص 30 میلیارد ریالی و قطره چکانی در سال گذشته بخشی از مراحل تکمیل این طرح انجام شد.
وی با بیان این که بیمارستان 85 تختخوابی دربند مهدی شهر بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت : تاکنون برای ساخت این بیمارستان بیش از 110 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
ارگی ادامه داد : اکنون بخش قابل توجه ای از مراحل درمانی بیماران مهدی شهر در کلینیک تخصصی این شهرستان انجام می شود اما این مرکز درمانی جوابگوی تعداد قابل توجه مصدومان و بیماران این منطقه نیست.
فرماندار مهدیشهر تصریح کرد : اداره کل مسکن و شهرسازی استان به عنوان متولی ساخت این بیمارستان باید برای تکمیل این طرح مهم بهداشتی و درمانی اقدام کند.
ارگی با بیان این که با ساخت این بیمارستان ، خدمات تخصصی در بخش های قلب و عروق و آزمایشگاهی به بیماران ارایه می شود ، بیان داشت : برای تجهیز این بیمارستان به سامانه های بهداشتی به روز بیش از 60 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب