18:20:10 - جمعه 27 آوریل 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقاد شدید امام جمعه دامغان از مسئولان راه آهن شمالشرق (1 )شاهرود /سمنان لاین:تنها راه حل، «اصلاح ساختارتقسیماتی این اداره کل»
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین-مسئولان راه آهن شمالشرق (1 ) کاری نکنند مردم دامغان بروند شبکه راه آهن را ببندند.

به گزارش سمنان لاین  امام جمعه دامغان برای بار سوم به مسئولان اداره کل راه آهن شمالشرق( 1 ) مستقر درشاهرود هشدار داد و گفت: مسئولان راه آهن شمالشرق ( 1 ) نگذارند مردم دامغان بروند در راه آهن و شبکه راه آهن را ببندند.

به گزارش سمنان لاین ازخبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد حسینیان ظهر امروز و در آیین نماز عبادی سیاسی جمعه با بیان اینکه مشکل بلیط و توقف قطارها در دامغان هنوز حل نشده و به قوت خود باقی است خطاب به مدیرکل راه آهن شمالشرق ( 1 ) اظهار داشت: اهانت به مردم دامغان است که باید برای سوار و پیاده شدن از قطار به ایستگاه شاهرود بروند و استاد دانشگاه ما برای پیاده شدن قطار از شاهرود باید با خودرو دربست مجدد به دامغان برگردد.

وی اضافه کرد: این حرکت و روش های در پیش گرفته شده توسط مسئولان اداره کل راه آهن شمالشرق ( 1 ) توهینی بزرگ به مردم دامغان و مقام علمی اساتید دانشگاه های ما است و قابل تحمل نبوده و نیست.

امام جمعه دامغان تصریح کرد: آقای مدیرکل راه آهن هنوز دارم مدارا می کنم و برای سومین بار مشکل راه آهن دامغان را حل و انبار بسته شده توشه را باز و ساعت خوش را برای تهیه بلیط مسافران و اساتید دامغانی فراهم کنید.

وی گفت: بخش خصوصی را برای راه آهن دامغان تقویت نکنید و فکری برای حل مشکل راه آهن شهر داشته باشید.

سمنان لاین – شایان ذکراست اداره کل راه آهن استان سمنان شمالشرق( 1 )  درشاهرود مستقر میباشد که پاسخگوی نیازها و ارائه خدمات مناسب در این مسیر طولانی نمیباشد و اکثر کارشناسان و دلسوزان خواستار تغییرساختار و تقسیمات فعلی هستند که متاسفانه با کارشکنی های صورت گرفته مانع اصلاح ساختار فعلی برای خدمت به مسافرینِ هم استانی و همو طنان عزیز از جنبه ی رفاهی و ایمنی می شوند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. m   آوریل 28, 2018  

    تشکر از امام جمعه دامغــــــــــان ، که صدای مظلومیت و خواسته مردم استان را بیان فرمودند ، کاش مسئولان سمنـــــــــــــــــــــــان هم به جای بازی خوردن ، و وعده های …. راه آهن شرق 1 ، فکر اساسی ، که استقرار اداره کل راه آهن در سمنـــــــــــــــــــــــــان باشند…….

  2. رضا   آوریل 27, 2018  

    خدا را شکر . امام جمعه محترم دامغان هم از خودبینی ادارات کل مستقر در شاهرود و به ویژه راه آهن شمالشرق و بی …. نسبت به سایر شهرستانهای استان و توجه ویژه به شاهرود فریاد کشیدند.