13:30:02 - سه شنبه 24 آوریل 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز همایش بین‌المللی مکانیک ایران باحضور دو چهره جهانی در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – همایش بین‌المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران با حضور بیش از 1000میهمان داخلی و خارجی از کشورهای مختلف دنیا در دانشگاه سمنان آغاز شد.

دبیر این همایش بین‌المللی گفت : یکهزار و 100 مقاله به این دبیرخانه این همایش ارسال و پس از داوری، 800 مقاله پذیرش شده است.
سیف الله سعدالدین افزود : از 800 مقاله پذیرش شده 500 مقاله برای ارایه به صورت سخنرانی و 300 مقاله برای ارایه به صورت پوستر جهت ارایه در این همایش

دبیر همایش بین‌المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران از حضور دو چهره برجسته مکانیک دنیا در این همایش بین‌المللی به عنوان سخنران خبر داد و گفت: پروفسور آدریان بجان و پروفسور یونس سنجل از برجسته‌ترین اساتید مکانیک در دنیا هستند که در این همایش به سخنرانی می‌پردازند.

این عضو هیئت علمی دانشگاه افزود: اضافه کرد: همچنین دکتر قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت از دیگر میهمانان بلندپایه امروز همایش بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران در دانشگاه سمنان است.

دبیر همایش بین‌المللی سالانه انجمن مهندسان مکانیک ایران یادآور شد: در حاشیه بخش مقاله های تخصصی، نمایشگاهی در 25 غرفه و 10 کارگروه تخصصی آموزشی با حضور مدرسان ملی و بین‌المللی پیش‌بینی شده است.
وی افزایش هم‌افزایی بیشتر بین استادان، دانشجویان، دانشمندان و صنعتگران ملی و بین‌المللی به منظور تبادل بیشتر آموزش‌ها و ارایه دستاوردهای علمی در قالب مقالات و معرفی فناوری‌های نوین را از جمله اهداف برگزاری این همایش برشمرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب