خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/04/23 11:53
شناسه خبر : 26631

مدیریت جدید دانشگاه سمنان می تواند؟

 سرپرست دانشگاه سمنان توسعه پایدار را مهمترین اولویت این دانشگاه برشمرد و گفت : رویکرد ،سیاست‌ها و قوانین آموزشی دانشگاه باید به سمت کارآفرینی سوق داده شود. به گزارش سمنان لاین دکترنصیری زرندی دراولین نشست خود با خبرنگاران با اشاره به وجود دیوار بی‌اعتمادی بین دانشگاه و صنعت در کشور گفت: قدم اول را باید […] ...

 سرپرست دانشگاه سمنان توسعه پایدار را مهمترین اولویت این دانشگاه برشمرد و گفت : رویکرد ،سیاست‌ها و قوانین آموزشی دانشگاه باید به سمت کارآفرینی سوق داده شود.

به گزارش سمنان لاین دکترنصیری زرندی دراولین نشست خود با خبرنگاران با اشاره به وجود دیوار بی‌اعتمادی بین دانشگاه و صنعت در کشور گفت: قدم اول را باید دانشگاه به سمت بخش صنعت بردارد.

وی با تأکید بر ضرورت ارتباط صنعت و دانشگاه، تصریح کرد : ارتباط صنعت در دستور کار دانشگاه سمنان است اما این امر نیازمند افزایش انرژی و سرعت دادن به فعالیت‌هاست.

سرپرست دانشگاه سمنان همچنین از تحصیل بالغ بر 12 هزار دانشجو در دانشگاه سمنان خبر داد و افزود: 7 هزار از این دانشجویان در حوزه کارشناسی، 4000 هزار دانشجو در حوزه کارشناسی ارشد و بالغ بر 1000دانشجو نیز در مقطع دکترا در دانشگاه سمنان تحصیل می‌کنند.

وی با اشاره به ضرورت اتمام طرح‌های نیمه‌تمام دانشگاه، بیان کرد: اتمام چهار طرح نیمه تمام در این دانشگاه در اولویت کارهاست و استخر دانشگاه با پیشرفت 30 درصدی و مرکز آی.تی با پیشرفت 20 درصدی همراه است. پروژه‌های آمفی‌تئاتر، خوابگاه خواهران و… از دیگر پروژه های ناتمام میباشند که بایست تکلیف آنها هرچه سریعتر روشن شود و نیازمندمدیریت جهادی میباشد.

سمنان لاین – سرپرست جدید خود بهترازهرکس می داند که برآیند خواست مردم مرکزاستان برای این جایگاه نمیباشد اما تا چه حد می تواند پاسخگوی انتظارات مردم در بازگشت تنها دانشگاه مادر استان به روزهای طلایی خود باشد قطعا تا چندماه آینده روشن خواهدشد!!!

 

از آنجاکه برای مردم سمنان مدیربومی و غیربومی تفاوتی ندارد عاقبت گذشتگان درسی برای آیندگان خواهدبود.

نحوه ی بدرقه از دکترخباز و دکترخیرالدین و ماندگارشدن آنها دردلهای مردم ازیکسو  و ازطرف دیگر خداحافظی مردم با مدیریت قبلی دانشگاه  ….، البته ضمن قدردانی از تلاش هایش امیدواریم  آیینه ی تمام نمای مدیریت جدیدباشد.