خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/04/10 23:07
شناسه خبر : 26443

آب چاه های منطقه سوکان تا پایان خرداد ماه به سمنان می رسد

سمنان لاین – فرماندار سمنان از افزایش چاه‌های تامین کننده آب آشامیدنی مورد نیاز این شهرستان خبر داد. به گزارش سمنان لاین  سیدعباس دانایی در جلسه شورای اداری سمنان گفت: چهار حلقه چاه جدید برای تامین آب مورد نیاز این شهرستان درمنطقه سوکان حفر شده و تا پایان خرداد ماه به شبکه آب آشامیدنی شهری […] ...

سمنان لاین – فرماندار سمنان از افزایش چاه‌های تامین کننده آب آشامیدنی مورد نیاز این شهرستان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین  سیدعباس دانایی در جلسه شورای اداری سمنان گفت: چهار حلقه چاه جدید برای تامین آب مورد نیاز این شهرستان درمنطقه سوکان حفر شده و تا پایان خرداد ماه به شبکه آب آشامیدنی شهری سمنان افزوده می شود.
وی در عین حال بر لزوم مصرف بهینه آب و هشدار پیشگیری از مصرف بی رویه آب بخصوص از صداوسیما تاکید کرد.
فرماندار سمنان همچنین با قدردانی از فعالیت مطلبوب ستاد سفر نوروزی این شهرستان گفت: در نوروز امسال اقامت مسافران در سمنان 11درصد، شمار بازدیدکنندگان از اماکن تاریخی سمنان 102درصد، شمار بازدیدکنندگان خارجی از سمنان 133درصد و فروش صنایع دستی 208درصد افزایش داشت و 76درصد مسافران نوروزی از خدمات ارائه شده در این شهرستان کاملا راضی بودند.
در این جلسه رئیس حوزه علمیه خواهران استان، سرپرست مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیرکل اقتصاد دارایی استان وضعیت سیاسی و اقتصادی روز و روند سرمایه گذاری در استان را تشریح کردند.