23:07:09 - سه شنبه 10 آوریل 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندارسمنان خبرداد:
آب چاه های منطقه سوکان تا پایان خرداد ماه به سمنان می رسد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرماندار سمنان از افزایش چاه‌های تامین کننده آب آشامیدنی مورد نیاز این شهرستان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین  سیدعباس دانایی در جلسه شورای اداری سمنان گفت: چهار حلقه چاه جدید برای تامین آب مورد نیاز این شهرستان درمنطقه سوکان حفر شده و تا پایان خرداد ماه به شبکه آب آشامیدنی شهری سمنان افزوده می شود.
وی در عین حال بر لزوم مصرف بهینه آب و هشدار پیشگیری از مصرف بی رویه آب بخصوص از صداوسیما تاکید کرد.
فرماندار سمنان همچنین با قدردانی از فعالیت مطلبوب ستاد سفر نوروزی این شهرستان گفت: در نوروز امسال اقامت مسافران در سمنان 11درصد، شمار بازدیدکنندگان از اماکن تاریخی سمنان 102درصد، شمار بازدیدکنندگان خارجی از سمنان 133درصد و فروش صنایع دستی 208درصد افزایش داشت و 76درصد مسافران نوروزی از خدمات ارائه شده در این شهرستان کاملا راضی بودند.
در این جلسه رئیس حوزه علمیه خواهران استان، سرپرست مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیرکل اقتصاد دارایی استان وضعیت سیاسی و اقتصادی روز و روند سرمایه گذاری در استان را تشریح کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. m   آوریل 11, 2018  

    آب چاه تا کی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا طرح های سند فینسک و کسیلیان انجام نمیشود ؟؟؟ متاسفانه در بسیاری از پروژه ها و طرح های استانی ، مطالعه دقیق ، کار کارشناسی و هدف بلند مدت در نظر گرفته نمیشود ، به عنوان مثال : حدود 10 سال از انتقال آب چشمه روزیه به سمنان میگذرد ، اولاً مقدار آب به میزان قابل توجهی کاهش یافته ، ثانیاً قطر لوله گذاری به اندازه ای نبوده است تا در آینده بتوان اتصال آب فرعی به اتصال اصلی ( خط لوله روزیه ) بتوان بهره گرفت و باید خط لوله جداگانه ای تا سمنــــــــــــــان انجام شود …..