خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/04/01 00:33
شناسه خبر : 26357

واژگونی خودرو در استان سمنان 2 کشته برجا گذاشت

سمنان لاین -معاون مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 405 در مقابل نیروگاه شهرستان میامی 2 کشته و سه مصدوم برجا گذاشت. ناصر سلمانپور   زمان وقوع این حادثه را ساعت 11 و 15دقیقه امروز اعلام کرد و افزود : مصدومان حادثه پس از اقدامات اولیه درمانی با اورژانس […] ...

سمنان لاین -معاون مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 405 در مقابل نیروگاه شهرستان میامی 2 کشته و سه مصدوم برجا گذاشت.

ناصر سلمانپور   زمان وقوع این حادثه را ساعت 11 و 15دقیقه امروز اعلام کرد و افزود : مصدومان حادثه پس از اقدامات اولیه درمانی با اورژانس هوایی به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل شدند.
وی اظهارداشت : با تلاش پزشکان متخصص بیمارستان امام حسین حال عمومی مصدومان خوب ارزیابی شده است.
محور شاهرود – سبزوار یکی از محورهای پر ترافیک کشور است که به طور میانگین هر ساله 25 میلیون رفت و آمد در این مسیر انجام می شود.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با 40 کارشناس در 14 پایگاه جاده ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و 30 دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.
همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس با 13 تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی در محورهای منطقه در نظر گرفته شده است.