خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/03/18 13:25
شناسه خبر : 26010

نماینده شاهرود و اعلام رسمی آمار بیکاری دراستان سمنان

سمنان لاین – عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با تعیین اعتبار، تصویب قانون و پرداخت مبالغی به افراد کم درآمد که به دنبال اشتغال زود بازده هستند نمی توان مشکل بیکاری را حل کرد، برای دستیابی به این هدف باید طرح جامعی پیاده سازی کرد. عضو خانه ملت بابیان اینکه بسیاری از […] ...

سمنان لاین – عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با تعیین اعتبار، تصویب قانون و پرداخت مبالغی به افراد کم درآمد که به دنبال اشتغال زود بازده هستند نمی توان مشکل بیکاری را حل کرد، برای دستیابی به این هدف باید طرح جامعی پیاده سازی کرد.

عضو خانه ملت بابیان اینکه بسیاری از مردم شاهرود و میامی در خانه‌هایشان حداقل یک بیکار دارند، گفت: وقتی ما فریاد بیکاری را در شرق استان سر می‌دهیم، شاهد هستیم که علی‌رغم این امر، برخی افراد در مرکز استان!!!(احتمالا منظورایشان ازبرخی افراد در مرکزاستان که شهردارسمنان نمیباشد؟) اعلام می‌کنند که سمنان، نخستین استان در کشور است که نرخ بیکاری آن حداقل برآورد می‌شود لیکن این پرسش به وجود می‌آید که آیا می‌توان گفت در شرق آمار بیکاری چگونه است؟ آیا آمار واقعی از بیکاری را می‌توان داد و یا دولت بر اساس ثبت‌نام‌های اداره کار، آمار بیکاری ارائه می‌شود؟ امروز باید از فرمانداران پرسید که آمار بیکاری چه میزان است.