22:32:42 - شنبه 17 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
2 برابر شدن بازارچه‌های صنایع دستی استان سمنان در نوروز امسال
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان با اشاره به مهمان‌نوازی مردم استان، بر رفتار مناسب با گردشگران خارجی و تامین آسایش و امنیت مسافران نوروزی تاکید کرد .

سید شهاب‌الدین چاووشی در جلسه ستاد خدمات سفر استان سمنان گفت: خاطرات خوشی از استان و نحوه رفتار مناسب مردم استان سمنان باید در اذهان مسافران نوروزی ثبت شود .

وی با بیان اینکه خدمت به مردم، فضیلت بزرگی است، افزود: اینکه از آرامش خود بگذریم و آسایش مردم را تامین کنیم، هنر بزرگی است .

چاووشی بر ارایه فرم‌های نظرسنجی در ورودی و خروجی استان به مسافران نوروزی، نظارت بر نرخ مراکز بین راهی، اعلام شماره پیامک برای بررسی نارضایتی‌های احتمالی و باز بودن مساجد و اماکن بین راهی در ایام نوروز تاکید کرد و گفت: در مقابل نارضایتی مردم حساسیم و مسئولیت شرعی داریم .

وی افزود: برای بررسی نحوه خدمات‌رسانی دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر، بازدیدهای سرزده و در ساعات مختلف شبانه روز انجام می‌شود .

استاندار سمنان با تاکید بر ارائه خدمات همراه با نظم و انضباط، گفت: شبکه‌های اجتماعی نیز فضای شادمانی و نشاط را فراهم کنند .

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان نیز گفت: بیش از یک هزار و 50 ساعت برنامه فرهنگی و آئینی در نقاط مختلف استان و در ایام نوروز اجرا می‌شود.

محمد جهانشاهی افزود: استان آماده استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی است و پیش‌بینی شده بیش از یک میلیون نفر در ایام نوروز در استان اقامت داشته باشند .

وی با اشاره به برپایی بازارچه‌های صنایع دستی در 25 نقطه استان سمنان، گفت: این تعداد نسبت به سال گذشته دو برابر افزایش یافته است .

مشاور اجرایی استاندار سمنان نیز با بیان اینکه استان سمنان در تمام ایام سال شاهد عبور مسافران است، گفت: جلسات ستاد خدمات سفر باید در تمام ایام سال برگزار شود .

” حشمت ا… عسگری” خواستار زیباسازی ورودی شهرهای استان، پیش‌بینی جایگاه‌های سوخت سیار، رسیدگی به وضعیت مجتمع‌های بین راهی و سرویس‌‌های بهداشتی و استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی برای معرفی استان شد .

وی گفت: به مسافران نوروزی به محض ورود به استان باید پیامک خوشامدگویی به همراه لینک معرفی اپلیکیشن گردشگری و اطلاعات مورد نیاز گردشگران ارسال شود .

مشاور اجرایی استاندار سمنان با تاکید بر افزایش تبلیغات برای معرفی استان، افزود: محل‌های دائمی نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی در حاشیه جاده‌ها و در نقاط مختلف استان، جانمایی شود .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب