19:48:07 - جمعه 16 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حضورمعاون وزیربهداشت؛
افتتاح مرکز پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

چهار طرح بهداشتی و درمانی با حضور معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز جمعه در شهرستان های سمنان و دامغان به بهره برداری رسید.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا، مرکز پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در سمنان و سه طرح درمانی و بهداشتی دامغان امروز با حضور قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و شماری از مسوولان استانی افتتاح شد.
این طرح ها شامل مرکز پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در سمنان، بخش تخصصی 24 تختخوابی بیمارستان ولایت دامغان، خانه بهداشت روستا و امرزان و آزمایشگاه شماره 2 کلینیک تخصصی بیمارستان رضایی دامغان هستند.
ساخت پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از سال 94 با 2 هزار و 200 مترمربع زیربنا آغاز و با صرف 72 میلیارد ریال اعتبار در سه طبقه شامل بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی بهره برداری شد.
بخش تخصصی 24 تختخوابی بیمارستان ولایت دامغان با 10 میلیارد ریال اعتبار، خانه بهداشت روستا وامرزان با یک میلیارد و 640 میلیون ریال و آزمایشگاه شماره 2 کلینیک تخصصی بیمارستان رضایی دیگر طرح هایی بهداشتی امروز بود که به بهره برداری رسید.
جان بابایی همچنین از مرکز در حال ساخت سوانح و سوختگی و درمان سرطان مرکز درمانی کوثر سمنان بازدید کرد، ساخت این مرکز از سال 90 در 12 هزار مترمربع زیربنا آغاز شده و اکنون 52 درصد پیشرفت دارد.
او از مرکز درحال ساخت دیالیز بیمارستان کوثر سمنان بازدید کرد که در یکهزار و 500 مترمربع با هشت میلیارد ریال اعتبار تکمیل شده است.
معاون وزیر بهداشت در سفر یکروزه به سمنان از بخش روان مرکز درمانی کوثر سمنان بازدید کرد که در یکهزار و 500 مترمربع زیربنا ساخت آن امسال آغاز شده و 26درصد پیشرفت ساخت دارد.
وی از پد بالگرد مرکز درمانی کوثر سمنان که در 2 هزار 500 مترمربع با چهار میلیارد و 200 میلیون ریال احداث و تکمیل شد بازدید کرد.
معاون درمان وزارت بهداشت از طرح اتاق عمل مرکز درمانی امیرالمؤمنین سمنان هم بازدید کرد که در 480 مترمربع زیربنا اکنون 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب