خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/03/16 19:49
شناسه خبر : 26260

دکتر احمد همتی ؛ کوتاهی در مطالبه بحق مردم درخصوص بیمارستان مهدیشهر پذیرفتنی نیست

دکتر باباجانی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان در دست احداث شهرستان مهدیشهر بازدید کرد. دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، ضمن بررسی روند پیشرفت فیزیکی این بیمارستان به بیان راهکارهای عملیاتی در تسریع و تکمیل این پروژه ها پرداخت و تاکید کرد: تلاش شود در […] ...

دکتر باباجانی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان در دست احداث شهرستان مهدیشهر بازدید کرد.

دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، ضمن بررسی روند پیشرفت فیزیکی این بیمارستان به بیان راهکارهای عملیاتی در تسریع و تکمیل این پروژه ها پرداخت و تاکید کرد: تلاش شود در بهره برداری از پروژه های عمرانی حوزه سلامت، اولویت با پروژه های مناطق محروم و کم برخوردار باشد.

دکتر احمد همتی در بازدید از بیمارستان ۸۵ تختخوابی مهدیشهر درحضورمعاون وزیر گفت؛

کوتاهی در مطالبه بحق مردم شریف مهدیشهر به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

تشکیل کارگروه_ویژه در فرمانداری برای حل سریع افتتاح این پروژه یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

ضرورت پیگیری مستمر اداره کل مسکن و شهرسازی برای انجام به موقع تعهدات اعلام شده و تشکیل جلسات مستمر پیگیری مراحل انجام کار با حضور فرماندار،مدیر کل مسکن و شهرسازی،اعضای شورای شهر،رییس دانشگاه علوم پزشکی،پیمانکار پروژه و نماینده مجلس در ابتدای سال ۹۷ در اولویت قرار گیرد.

?در این بازدید مقرر شد بعد از تعطیلات نوروزی جلسه مشترکی در وزارت بهداشت با حضور دکتر جان بابایی معاون وزیر و سایر مسئولین در جهت افتتاح هرچه #سریعتر این پروژه که ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد برگزار گردد.

گفتنی است: در این بازدید علاوه بردکترهمتی، دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، هیئت رئیسه دانشگاه، اعضای شورای شهرستان مهدیشهر و دکتر حسینی رئیس بیمارستان 15 خرداد دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت را همراهی نمودند.