14:38:04 - پنجشنبه 15 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سمفونی مردم و مسئولین در اولین پرواز آزمایشی درفرودگاه مرکزاستان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – پرواز آزمایشی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما) به فرودگاه سمنان با حضور پرشور مردم و مسؤولان استانی و شهرستانی از سمنان،فرماندارمهدیشهر وسرخه انجام شد که می توان به یکی ازنکات این پرواز  حضور مردم،مسئولین و موثرین شهرستان های مهدیشهر،سرخه  درکنار مردم سمنان یادکرد.

به گزارش سمنان لاین پرواز آزمایشی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به فرودگاه سمنان صبح امروز با موفقیت انجام شد و در حاشیه جلسه هماهنگی پرواز آزمایشی فرودگاه، قدردانی از زحمات و پیگیری‌های مدیران برای فرودگاه سمنان توسط برخی شرکت‌های مسافرتی انجام شد.

دکتراحمدهمتی از همه دستگاه‌های اجرایی، استانداری سمنان و تشکل‌های مردمی در راستای پیگیری راه‌اندازی فرودگاه سمنان قدردانی کرد و گفت: باید مردم با این ظرفیت بیشتر آشنا شوند تا در آینده پروازهای این فرودگاه رونق داده شود.

وی تصریح کرد: باید برای قیمت بالای بلیت‌ها تمهیداتی اندیشید تا همانند برخی فرودگاه‌های کشور پروازها کنسل نشود.

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس به پروسه سختی که برای برقراری پرواز آزمایشی طی شد و قول دو ماه بعد سال جدید داده شده بود، اشاره کرد و اظهار داشت: با پیگیری‌هایی که انجام شد، از طریق وزیر راه، معاون وزیر و مدیرعامل ایران ایر با تشریح وضع موجود و اقناع آنها مقرر شد تا پرواز آزمایشی قبل عید انجام شود.

وی پروازهای سمنان- مشهد را به لحاظ مسافر توجیه‌پذیرتر از سمنان- تهران برشمرد و تصریح کرد: باید برای قیمت بالای بلیت‌ها تمهیداتی اندیشید تا همانند برخی فرودگاه‌های کشور پروازها کنسل نشود.

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس بیان داشت: هفت تا هشت شهر استفاده‌کننده از فرودگاه مرکز استان خواهند بود که همین موضوع موقعیت ممتازی را ایجاد کرده است.

همتی گفت: در مقطعی که سرمای شدیدی در برخی شهرها به وجود آمده و چند فرودگاه کشور تعطیل شده بود، می‌توانستیم از سمنان به‌عنوان فرودگاه معین این فرودگاه‌ها استفاده کنیم.

به گزارش سمنان لاین ،علیرضا محفوظی روز پنجشنبه در آیین پرواز آزمایشی فرودگاه سمنان با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی، معدنی و گردشگری این استان ،افزود: باید برای آبادنی و رونق کسب وکار در همه مناطق کشور تلاش کرد.

وی از فرودگاه سمنان به عنوان یک ظرفیت ارتباطی مهم کشور نام برد و اظهارداشت: با توجه به میزان قابل توجه پروازهای هوایی استان تهران و همجواری سمنان به پایتخت ، باید رویکرد مدیران سمنان انتقال پروازهای تهران به این فرودگاه باشد.

سعید ناجی معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان هم که به نمایندگی از استاندارسمنان در این مراسم حاضرشده بود ضمن قدردانی از تمام عوامل اجرایی و مقدمات این پرواز گفت؛

فرودگاه مرکزاستان منشا خدمات برای مجموعه استان خواهدبود.

شایان توجه است این هواپیما ازنوع atr72-600  مشهور به هواپیماهای پسابرجامی میباشد.

تصاویر این رویدادمهم بزودی درسمنان لاین منتشرخواهدشد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب