13:43:44 - یکشنبه 11 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1300 طرح نیمه تمام دارد/تالارمرکزی سمنان؟
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : این وزارتخانه حدود یکهزار و 300 طرح نیمه تمام عمرانی در استان ها دارد.

به گزارش سمنان لاین سیدهادی حسینی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا در دامغان افزود : برای تکمیل طرح های نیمه تمام عمرانی استانی و شهرستان مربوط به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم افزایی خوبی بین دستگاه های اجرایی صورت گرفته است.
وی بدون ارایه اعتبارات تخصصی سالانه این نهاد اظهارداشت : بودجه سال 97 وزارت فرهنگ و ارشاد نسبت به امسال 12 درصد افزایش یافته و امیدواریم با تخصیص بموقع اعتبار بتوانیم یکصد اولویت کاری این نهاد را به پایان برسانیم.
وی خاطرنشان کرد : هر آنچه که امروز در کشور داریم و به آن افتخار می کنیم مربوط به داشته های فرهنگی گذشته ماست که این فرهنگ، ترمیم کننده آینده فرزندان ما نیز هست.
حسینی ادامه داد : توقع ما این است که به حوزه فرهنگ توجه بیشتری شود چرا که مردم به آن توجه ویژه دارند.
معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به اولویت حوزه های قرآنی اشاره و اضافه کرد : رسیدگی به حوزه های کتاب، هنری و حوزه مساجد تکلیف مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی است که باتوجه به برنامه ششم توسعه باید 23 هزار کانون فرهنگی هنری مساجد کشور به 100 هزار برسد.
وی تصریح کرد : حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از بخش خصوصی به دلیل کمبود اعتبارات، بیشتر معنوی است و تلاش می کنیم تا با این میزان اعتبارات موجود، در تجهیز سینماها، صندلی و امکانات زیرساختی کمک نماییم.
حسینی عصر روز شنبه مجتمع خلیج فارس شهرستان دامغان که 180 میلیارد ریال را افتتاح کرد.

شایان توجه است تالارمرکزی سمنان که تنها مصوبه سفر دولت تدبیر وامید به استان برای شهرستان سمنان میباشد هنوز روی کاغذ بعنوان مصوبه دولت تدبیر باقی مانده است!

مطالب مرتبط?

نماينده شاهرود خواستارکتابخانه مرکزی شد!!! / تالارمرکزی سمنان با داشتن مصوبه در چه مرحله ایست؟

تسریع در ساخت و اجرایی شدن تالارمرکزی سمنان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب