خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/03/10 21:33
شناسه خبر : 26093

آقای چاووشی ؛ استان سمنان فقط یک شهرستان خاص نیست!

واکنش یکی از مخاطبان هم استانی به سفرهای متعدد استاندار سمنان به یک شهرستان: آقای استاندار سخنان شما در روز اول معارفه خود با عملکرد این روزهایتان خیلی فرق دارد. هنوز چندماهی از حضورتان در استان نمی گذرد که برای بار چندم است که به شاهرود سفر می کنید. مگر شهرستانهای دیگر ، از این […] ...

واکنش یکی از مخاطبان هم استانی به سفرهای متعدد استاندار سمنان به یک شهرستان:
آقای استاندار سخنان شما در روز اول معارفه خود با عملکرد این روزهایتان خیلی فرق دارد. هنوز چندماهی از حضورتان در استان نمی گذرد که برای بار چندم است که به شاهرود سفر می کنید.
مگر شهرستانهای دیگر ، از این استان نیستند. مگر شهرستانهای دیگر نماینده ندارند که شما در دفتر نماینده شاهرود حاضر می شوید؟ یا در مجلس ارایه عملکرد ایشان برای حوزه انتخابیه !
آقای استاندار یادمان نرفته که در روز معارفه خود فرمودید: همه مردم استان را به یک چشم نگاه می کنم. به نظر می رسد جنابعالی نه تنها با یک چشم ، به همه شهرستانها نگاه نمی کنید بلکه با هردو چشم خود فقط به یک شهرستان نگاه می کنید.
آقای استاندار خیلی زود از فرمایشات خود فاصله گرفتید. همان فاصله ای که امروز علیرغم توجه ویژه شما به شاهرود به واسطه حضور چندین باره شما از این شهرستان ، در تصویر منتشرشده درفضای مجازی و حقیقی برای چندمین بار دیدیم پشت سرنماینده محترم قرارگرفتید ….
ای کاش شان و منزلت خویش را کمی بیشتر حفظ نموده و قدری هم به شهرستانهای دیگر توجه می کردید.
?آقای چاووشی ؛ استان سمنان فقط یک شهرستان خاص نیست!