21:33:28 - شنبه 10 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آقای چاووشی ؛ استان سمنان فقط یک شهرستان خاص نیست!
کانال تلگرام سمنان لاین

واکنش یکی از مخاطبان هم استانی به سفرهای متعدد استاندار سمنان به یک شهرستان:
آقای استاندار سخنان شما در روز اول معارفه خود با عملکرد این روزهایتان خیلی فرق دارد. هنوز چندماهی از حضورتان در استان نمی گذرد که برای بار چندم است که به شاهرود سفر می کنید.
مگر شهرستانهای دیگر ، از این استان نیستند. مگر شهرستانهای دیگر نماینده ندارند که شما در دفتر نماینده شاهرود حاضر می شوید؟ یا در مجلس ارایه عملکرد ایشان برای حوزه انتخابیه !
آقای استاندار یادمان نرفته که در روز معارفه خود فرمودید: همه مردم استان را به یک چشم نگاه می کنم. به نظر می رسد جنابعالی نه تنها با یک چشم ، به همه شهرستانها نگاه نمی کنید بلکه با هردو چشم خود فقط به یک شهرستان نگاه می کنید.
آقای استاندار خیلی زود از فرمایشات خود فاصله گرفتید. همان فاصله ای که امروز علیرغم توجه ویژه شما به شاهرود به واسطه حضور چندین باره شما از این شهرستان ، در تصویر منتشرشده درفضای مجازی و حقیقی برای چندمین بار دیدیم پشت سرنماینده محترم قرارگرفتید ….
ای کاش شان و منزلت خویش را کمی بیشتر حفظ نموده و قدری هم به شهرستانهای دیگر توجه می کردید.
?آقای چاووشی ؛ استان سمنان فقط یک شهرستان خاص نیست!

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. امیر   آوریل 30, 2018  

    حرف مفت نزنید چطور استاندار قبلی که فقط به گرمسار و سمنان رسیدگی میکرد حرفی نبود،اشکتون رو در میاریم

  2. علی   مارس 11, 2018  

    چه فایده؟ یک دست صدا نداره. تا وقتی مردم سمنان به دلیل نجابت و اصالت خودشون در برابر اتفاقاتی که در این استان میوفته سکوت می کنند. فضا برای جولان دادن تعدادی انگشت شمار غوغاسالاران و ….. ایجاد میشود.