0:46:12 - پنجشنبه 8 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده شاهرود خواستارشد؛
دستور طرح مرز هوایی فرودگاه شاهرود در هیئت دولت صادر شود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین- نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شوراي اسلامي گفت: با توجه به نیاز کشاورزان در صادرات محصولات کشاورزی خود از شرق استان، از رئيس جمهور مي خواهيم، دستور طرح مرز هوایی شاهرود در هیئت دولت صادر شود.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا، سيد حسن حسینی شاهرودی افزود: با توجه به مشکلات جدی به وجود آمده برای باغداران و کشاورزان استان سمنان به علت سرمازدگی سال 95 و از محل اعتبار 250 میلیارد توماني ستاد حوادث غیرمترقبه کشور به این امر، سازمان برنامه ‌و بودجه کشور با دستور رئيس جمهور نسبت به تأمین و تخصیص این اعتبار اقدام نماید.

وي ادامه داد: همچنين لازم است که بانک‌ها در استمهال وام این کشاورزان عزیز حادثه‌دیده اقدام نموده در غیر این صورت هستی این کشاورزان درخطر خواهد بود. همچنین با توجه به نیاز کشاورزان در صادرات محصولات کشاورزی خود در شرق استان دستور طرح مرز هوایی شاهرود در هیئت دولت صادر شود.

نایب‌رئیس فراکسیون کار مجلس ضمن تشکر از وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در پیگیری مستمری بازنشستگان فولاد در سال 96 و همچنین بودجه 97 از وي خواست برابر وعده‌ای که در جمع نمایندگان داده‌اند نسبت به پرداخت حقوق بهمن و اسفند و عیدی بازنشستگان فولاد اقدام لازم صورت گيرد.

نماینده مردم شاهرود و میامی با تشکر از وزیر محترم راه و شهرسازی و مدیران وي در شرکت فرودگاه‌ها و سازمان هواپیمایی و مدیران عامل هواپیمایی هما و ماهان در حمایت از فرودگاه‌های استان سمنان و برقراری پروازهای تهران شاهرود مشهد، مساعدت ویژه در پرداخت اضافه‌کاری و حق مأموریت نیروهای زحمتکش راهداری استان را نیز مطالبه کرد و نیز بررسی و اقدام و نیز علت تأخیرات طولانی در پرداخت حقوق کارگران شرکت تراورس راه‌آهن شمال شرق را جویا شد.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی از وزیر محترم راه خواست تا دستور لازم نسبت به تکمیل باند دوم محور عباس‌آباد کاهک در شهرستان میامی که پرحجم‌ترین و پرحادثه‌ترین کریدور در محور مشهد مقدس است را صادر نمایند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب