2:23:06 - چهار شنبه 7 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده سمنان درهمایش نخبگان استان درتهران؛
برقراری ارتباط با نهادهای حاکمیتی جهت برطرف کردن مشکل آب استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین- همایش موثرین و نخبگان استان سمنان در تهران با حضور چهره های ملی و همینطور مسئولان استان سمنان برگزارشد.

دکتراحمدهمتی در این نشست موضوع آب را بسیارچالشی دانست و گفت:

نماینده مردم سمنان،مهدیشهروسرخه درمجلس شورای اسلامی خواستار برقراری ارتیاط موثر با وزارت نیرو،نهادریاست جمهوری و همینطور دفتررهبرمعظم انقلاب در خصوص برطرف کردن مشکل آب استان سمنان شد.

دکترربیعی هم در این نشست تاکیدکرد:

مردم و ngoها باید به کمک حاکمیت بیایند تا انشالله  مشکل کمبودآب استان سمنان هم برطرف شود.

– اهم سخنان استاندار سمنان در همایش موثرین و نخبگان استان سمنان در تهران:
?خداوند متعال را به واسطه خدمت گزاری به مردم شریف استان سمنان شاکرم .
?از برگزاری این جلسه خوشحالم چرا که تاکنون جلسه ای با این جامعیت که از تجریبات همه تخبگان استان و حتی نمایندگان سابق استان استفاده گردد تا کنون در استان برگزار نشده بود .
?مصاحبت با بزرگان واندیشمندان استان را که به حمدلله ازچهره های موثرکشور بوده وخدمات بزرگی را ارائه نموده اند ، برای خود توفیق می دانم.
?وجود نخبگان علمی و فرهیختگان بسیار ارزشمند و فرصت معتنمی است که باید از آن بهره لازم را برد.
?اداره کشور طی دو دوره 8 ساله توسط فرزندان این استان ، نشان از ظرفیت والای نیروی انسانی و منابع ارزشمند آن دارد که امیدوارم در زمان باقی مانده ازاین دوره 16 ساله ؛ بتوانیم سهم قابل قبولی در توسعه مدیریت کشور داشته باشیم .
?همایش نخبگان و موثرین استان برای ما راه و برنامه کاررا فراهم می نماید ، زمانی را که بزرگان و نخبگان استان برای این جلسه گذاشتند ارج نموده و ارزشمند می دانم.
?دیدگاهها و نقطه نظرات ارائه شده در این جلسه جمع بندی گردیده و تمامی آن در جمع استانداران سمنانی و سمنانیهای استاندار مطرح خواهد شد.
?جناب آقای مونسان ، رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور در رابطه با گردشگری همت خوبی داشتند . رئیس جمهور محترم در جلسه رای اعتماد دولت به اینجانب ، نکاتی را به عنوان اولویتها و ظرفیتهای استان تاکید نمودند که گردشگری یکی از دغدغه های ایشان برای استان بود که جناب آقای مونسان آغاز گر آن بوده و یک مدیر جوان و پرتلاش را برای استان ما فرستاند.
?احیای بافت تاریخی استان جز اولویتهای کاری ماست و برای توسعه گردشگری باید بافت تاریخی استان احیا ، مرمت و بازسانی گردد .
?برای جلوگیری از اتلاف وقت باید برای هرجلسه دستور کار داشته باشیم تا جلسات بی حاصل نباشد ،در این راستا باید اولویتهای استان احصا و با مشورت نمایندگان برنامه جامعی را تدوین نماییم.
?هر کدام از افراد حاضر در این جلسه ظرفیت های بسیار خوبی دارند که باید از تمامی این ظرفیت ها استفاده گردد .
?استان سمنان دچار معضل کم آبی است و باید منابع موجود را مدیریت کرد .
?پروژه انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی ایران را با موافقت ریس جمهور دنبال خواهیم کرد.
?رژیم حقوقی دریای خزر بحثی است که به آن پرداخته نشده و باید به این نکته توجه داشت که کشورهای دیگری هم هستند که از این آب برداشت میکنند که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب